şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugulu sesi, guzel yorumu takdir edilesi kanada asilli sarkici..
 • bikac sene once world music awards'da canli performansinda soyledigi slow sarkisini kendini jiletlermiscesine cirpinip tepinerek ve kendini yerden yere vurarak soylemesiyle de insani dumur eden sarkici..
 • bayık bakışları bazen sesine de vuran ses sanatçısı.
 • final fantasy the spirits within filminin soundtrackini(the dream within) söyleyen santçı.
 • web sitesine asagidaki adresten ulasabilecek sarkici..
  http://www.larafabian.com/
 • söz ve müzik larada bir bütündür.dilini hiç anlamasanız bile müziğinden hissetikleriniz anlamı ortaya çıkartır.laranın söylediği bir şarkıyı sadece lara okuyabilir yorumlayabilir.yorumladığı şarkıya bambaşka bir ruh katar,kimse onun gibi söyleyemez,o muziğin tanrıçasıdır...ispanyolca fransızca italyanca ve ingilizce bütün dillerde mükkemel söyleyebilir.

  nue albumu hep aynı şekilde akan bir nehir gibi bir sürekliliğe sahip belki ölüdeniz yada bir gölde denilebilir.kasetteki şarkılar ne hızlanıyor ne de yavaşlıyor monoton bir şekilde ard arda çalmasına rağmen sanki hep aynı şarkının devamı gibi geliyor insana.tabi j y crois encore şarkısını bunun dışında tutmak lazım.albumün en güzeli en başta yer almış. elektro gitarında kullanıldığı ender şarkılardan biri.ve devamında bir anda hava tempo tamamen değişiyor.hızlanan kalp atışlarınız artık yavaşlamaya başlıyor yavaş bir romantizm havası her yanınızı sarıyor.zaman geçmiyor sanki.parce que tu pars' a kadar bu dinginlinkle geliyorsunuz. bu şarkıda müthiş bir performans göstermiş lara.sizi alıp adeta uçuruyor ruhunuza duş aldırıyor sanki...müthiş bir ruh,doğallığın güzelliğinin en son noktası saf duygu saf ruh oluyor sanki.işte çırılçıplak ruhunuz kalıyor orda....immortelle' de yine müthiş bir şarkı ve ölümsüzlükten bahsediyor..sevdiğin uğrunda ölmek aslında bir aşkı ölümsüzleştirir.aşkta zaten bu olmalı.albumun en ilginç şarkısı ise imagine.sadece bir tempo şarkısı şarkıda lara şiir okuyor .zaten albumun bir yerinde lara yine çıplak ve bir kelebek vucudunun ön kısmını kapatmış.ruhunuz bir kelebek özgür renkli ve saf bir şekilde dışarı çıkıyor adeta.
 • az evvel joy fm'de belcikali oldugu soylenen, ve hakkinda "alala, bu kadin kanadali degil miydi" dedigimiz $arkici.
  "you are not from here" ve "yeliel my angel" isimli $arkilari ile kendimizden gectigimiz harika sesin sahibi.
 • zaman zaman arka arkaya birden fazla parcasinin dinlenmesi ba$ari olarak algilanabilecekse de, jy crois encore benzeri eserleri ile saygimizi kazanmi$ artist teyzedir.
 • bir arkadas tavsiyesi üzerine adagio albümüne sahip oldugum ve o günden beri arsivimin en güzel parcalarından biri olmus,birçokseyi onun parcalarıyla yasadıgım tattıgım buldugum süper sanatcı.defalarca dinlenebilir.adagio'suyla size herseyi unutturur,broken vow ile de yeniden dogmus gibi olursunuz.
 • söylediği parçalar sonucunda insanı fransızca öğrenmeye zorlayan ses sanatçısı.
  (bkz: je taime)