şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: lara beach)
 • sekiz on sene önce gayet tenha, dolayısıyla sessiz sakin, nezih, 6 7 tane beach bulunan ve hafta sonları dahi tümüyle dolmayan, bu vasıfları ile konyaaltı ile benzerliği bulunmayan mekan idi.
 • antalyanın en boktan plajı.gerek deniz kirliliği olsun gerek beachlerdeki hizmet kalitesi olsun bir konyaaltı beach park değildir.
 • ataturk caddesinden kl08 nolu otobuse binerek ortalama 40 dakikada gidilir.
  girişte çevremizi mangallarla ve masalarla dolu otsuz ama ağacı bol bir piknik alanı sarmalar.
  72 millet buradadır.
  soyunma kabinleri ayrıca wc olmasına rağmen wc olarak kullanılmıştır.
  o muhteşem sidik kokusunu üstünüzü değiştirirken içinize çekebilirsiniz.
  sahile indiğiniz anda bir kültür karmaşasına merhaba demişsinizdir bile.
  ruslar, almanlar, apaçi yurdum insanları...
  sokak köpekleri kumlara büyük abdestlerini yapar, kapamadan bırakır gider (fıtratında var hayvanın!).
  eee tamam o hayvan da yediği içtiği şeylerin çöplerini bırakan, utanmadan plajı leş gibi bırakan yurdum insanlarını hangi kategoriye sokmak lazım bilemedim.
  cennet köşesi bir plaj ama işte canım halkım çok güzel bakıyor !
  belediye girişi paralı yapsa sonra çevresini sokak hayvanları giremesin diye telle çevirse herkes bıdı bıdı öter.
  ama böyle şeyler bizim ülkede gerekli sanırım. acı ama gerçek.
 • dün gece, "ulan esiyo galiba hava" diye koltuktan fırladım. iki bira kapıp bu plaja gittim. plastik şişeleri, ambalaj atıklarını, yemek artıklarını yara yara ilerledim ve kıyıya yakın bir yere oturdum. havaya birkaç küfür savurup biramı açtım. bir anda onlarca köpek sağa sola ve birbirlerine saldırmaya başladı. ortalığı bir toz bulutu kapladı. iyice huzursuzlanıp kalktım. köpeklere yakalanmamak için adımlarımı hızlandırsam da 3-4 tanesi beni gördü ve son sürat üzerime saldırdı. neyseki küçükcelerdi ve tek tek geldiler. hepsine birer tane sert tekme savurdum. ikisi isabet etti. baktım arkadan destek geliyor hemen kaçtım. arabaya binerken bir tanesi paçamı kaptı. elimdeki birayı kafasına gömüverdim orospu çocuğunun. iyi gelmiştir buz gibiydi. şahane sahili ve denizi rezil etmişler yazıklar olsun. gitmeyin gece oralara.
 • antalya'nın merkezine biraz uzak olan kumdan plaj, cennetten bir köşe. çantanızı ve plaj şemsiyesinizi alıp gitmeniz gereken zevk ü sefa alemi.
 • antalya'da mutlaka girilmesi gereken plaj diye ısrar ettiler. ben de merak edip gittim. neredeyse tüm akdeniz plajlarında, koylarında yüzdüm ve şunu söyleyebilirim ki: en pisi bu plajdı.