• bu sene hayvani oyunlarıyla arizona cardinals'ın super bowl'a çıkmasında büyük rol oynayan wide receiver. böyle rastalı falan, yakışıklı da bir adam, aklınıza zebellah gibi bir zenci getirmeyin. arizona cardinals gibi loser bi takımda bile sevdirdi kendini. ayrıca daha 83'lü bu abimiz, yani allah uzun ömür versin, daha çok oynar. terrell owens, randy moss, plaxico burress gibi sorunlu birine de benzemiyor. tutar bu herif.

hee zamanında raiders neden gitmiş bu dururken ot sevdasına tutulup robert gallery'i almış, orasını sormayın bile.
  • sporculuğu kadar karakteri de son derece iyi olan bir insan kendisi. genç yaşta annesini kaybetmiştir ayrıca, yaptığı sayıları cennette olduğunu söylediği annesine hediye etmektedir.
  • 1983 dogumlu 1.91 metre boyunda ve 98 kilogram olan bu hayvan wide receiver, gecen sene, 2008, 546 receiving yards, 30 receptions, and 7 touchdown reception ile nfl postseason rekorunu kirdi. 2008 superbowl macindan sonra tum postseason'da sol eli bas parmagi kirik bir sekilde oynadigi ortaya cikan bu camışın nickname'i sticky fingersdir(turkcesi yapiskan parmaklar).
    yarin ki green bay packers'a karsi yapilacak olan wild-card round macinda, cardinals taraftarinin en cok guvendigi adam, ayrica hastasiyim.
  • geçen gün arkadaşlarla kapalıçarşı'da gezerken uzaktan bi' adam gördüm. "ulan saçları falan ne kadar larry'ye benziyor" diye geçirdim içimden, hatta bi' an kıllandım, fakat hemen sonrasında "ne işi var lan adamın burda" diyip de yoluma devam ettim, yaklaşmadım.

kafama sıçayım! ta kendisiymiş!

http://www.larryfitzgerald11.com/…-middle-east.html
  • takımı arizona cardinals ile iki yıl daha sözleşme imzalayacak olan wide receiver. bu sefer kesin olarak ayrılacak gibiydi ama yine bir yere gitmemiş.

iyi bok yedin fitz superbowl'suz bir kariyerin olacak. 10 senedir sıkılmadın mı orada arkadaş.
  • vay anasını en son super bowl kazanamaz arizona'da yazmışım. göt etmeye geliyor adam. uzatmaya giden packers maçında maçı bitiren 75 yard'lık bir koşusu var efsane. peşinden gelen adama stiff arm atmış amk. son yıllarda gördüğüm en iyi koşulardan biri.

https://www.youtube.com/watch?v=fvx4tlmuoqo

bu sezon içinde de şöyle bir şey yapmışlığı var.
    http://www.nfl.com/…larry-fitzgerald-epic-stiff-arm

zaten hücum oyuncuları arasında en iyi coverage yapan isimlerden biri kesinlikle. manyak manyak tackle'ları var savunma oyuncularına yaptığı.
    https://www.youtube.com/watch?v=yjskuvd8mj0
  • kendisi minneapolislidir ve duzgun bir aileden yetismedir. babasi larry fitzgerald sr universitede futbol bursyla okumus, daha sonra gazeteci olmus, simdilerde minnesota'da siyahi toplum icin cikartilan yerel bir gazetede spor yazarligi yapmaktadir. annesini 2003 yilinda kaybetmis ve onun adina bir vakif kurmustur. medyada hicbir zaman adini kotu bir olayla gormedik. surekli hayir isleriyle medyada yer alir. saha icinde dahi herkesin saygi duydugu bir futbolcudur. hatta bu sene seahawksla oynadiklari macta, kendisine sert gire linebacker'a nfl 23bin$ para cezasi veriyor, bunun uzerine fitzgerald twitterda bu sporcuya destek cikiyor, biliyorum kotu niyetin yoktu , benim icin hersey yolunda diye. boyle bir sporcu iste.

gerizekali nfl boyle adamlari on plana cikartacagina topluma karisini/nisanlisini yumruklayan, alkollu araba kullanirken yakanlan, getto kiyafetler giyen, partiden partiye kosan, mac icinde rakip sporcuyu sakatlamaya calisan tipleri sunuyor.
  • arizona cardinals'ın beklenmedik şekilde sıçtığı sezonun ardından daha önceden de açıkladığı gibi emekli olması beklenirken gönlü böyle tırt bir vedaya el vermemiş olacak ki 1 sezon daha cardinals'ta kalacağını söylemiş. 2017 sezonunda da kendisini sahalarda göreceğiz. david johnson'a da sahip olduklarını düşünürsek şimdiden playoff'lar için nfc'de 1 spot ayırın mesajını vermiş.
  • 2019 sezonu icin takimi arizona cardinals ile bir yillik sozlesme yenilemis wr. 16nci sezonunda artik sampiyonluk kazanabilecegi bir yere gitmesini isterdim ama maalesef nfl'in reggie milleri olarak emekli olacak.
hesabın var mı? giriş yap