şükela:  tümü | bugün
  • harry styles ve louis tomlinson birlikteliğinin ismi.

20'li yaşlarında normal bir insanım ama içimdeki fangirl bir türlü ölmüyor. kime, neye, ne zaman hayran olacağım ve hakkında her şeyi bilmek isteyeceğim belli olmuyor. aslında, kendi içinde gayet makul şeyler oluyor bunlar. bir romandaki ya da dizideki bir karakter ya da bir aktör/aktris, film ya da yazar vesaire gibi ama nadiren de olsa saçma şeyler bulup çıkarıyorum. youtube'da konserlerine denk geldiğim, bir sırbistan korosunun bası* gibi mesela. bu kez de kendimi directioner deyimiyle, bir gecede larry shipper olarak buldum.

her şey, dün gece uyumadan önce interneti karıştırmamla başladı. one direction hakkında bildiklerim bir elin parmaklarını geçmiyor ve ilgilenmiyorum da. ben lisedeyken popüler olmaya başlamışlardı ve her şeyleriyle bana oldukça uzaklardı. kızların zayn diye ağladığını, zayn'ın müslüman olduğunu ve harry adında sevimli bir üyeleri olduğunu biliyordum, bu kadar. neyse malum geceye dönelim.* dün gece, onedio'da zayn'a rastladım. başında, uzun saçlı erkeklerin taktığı kıvır kıvır taçtan vardı. bir erkeğin takabileceği en itici aksesuar bu bence. neyse, bakayım sürekli mi takıyormuş diye google görsellerde aratınca, işler çığırında çıktı. zayn, gruptan ayrılmış, aslında kovulmuş çünkü uyuşturucu kulla... derken harry styles ve louis tomlinson aşkına rastladım. ve güneş doğana kadar bilgisayarı bırakamadım.

herhangi bir açıklamaları yok. coming out dediğimiz olay gerçekleşmemiş. yalnızca birbirlerine bakışları, gülüşleri falan da değil mesele -ki yalnızca buna bakıldığında bile, aralarında belirgin bir cinsel gerginlik var bence. geleceğe dair konuşmalar yapıldığındaki halleri, birbirleri hakkında söyledikleri, sık sık iltifatın ve esprinin dozunu kaçırmaları örnek olarak verilebilir mesela. ama asıl kanıtlar bunlar da değil. mesela birbirlerini tamamlayan dövmelere sahipler. ilk karşılaştıkları yer, x-factor seçmelerinde bir tuvalet ve orada birbirlerine söyledikleri ilk kelimeler ''oops'' ve ''hi''. birinde ''oops'', birinde ''hi'' dövmesi var. birinde gemi, birinde pusula. birinde gül, birinde hançer.* birinin sol, birinin sağ kolu dövmeli. birinde çapa, birinde halat var. birinde kuşlar, birinde kafes var. ve ünlü bir dövmecinin koleksiyonunda birlikte bulunan, kelebek birinde ve ''it is what it is'' yazısı birinde bulunuyor.*

eşleşen dövmeler

sürekli birbirlerinin kıyafetlerini kullanıyorlar. omuz ısırma, burun yalama, öpüşmek üzereymiş gibi çok yakın durmak gibi aşırı denilebilecek yakınlaşmaları var. kendileri dışında, diğerine dokunan şakalaşan biri olduğunda kıskanıyorlar. ve tüm bunların dışında kırdıkları potlar, inkar ederken zorlandıkları anlar bulunmakta. bu kısımlar insanı gülümsetiyor, gecenin bir yarısı insanın içi içine sığmıyor.

ama bir de insanın içini acıtan kısımlar var. harry'nin louis'ye nereye oturmak istediğini sorup louis'nin ''next to you'' demesi ama grup yönetiminin birlikte oturamazsınız dediği an mesela. harry'nin taylor swift ile birlikteyken louis'nin sessiz, agresif ve üzgün halleri mesela. ya da insanda kontrol edildikleri hissini uyandıran davranışları. tam harry'nin louis'ye dokunacağı ama sonra vazgeçtiği, tam bir şey söylemek için nefes alıp vazgeçtiği zamanlar, birbirlerinin etrafındayken sergiledikleri tuhaf davranışlar gibi. hiçbir şekilde abartmıyorum, sigarayı bıraktığım ilk haftadan beri ilk kez canım sigara istedi lan. bu zamanlarını izlerken çok canım sıkıldı.

anladığım kadarıyla şu an inanılan -benim de inandığım- şey, grup yönetiminin harry ve louis'nin birbirlerine olan aşkını açıklamalarına izin vermediği. ama grup üyelerinin ve ailelerinin durumu bildiği. hatta yabancı basında larry öyle popüler ki, aksini söyleyen biri neredeyse yok. geçen buzzfeed louis'den bir kızın hamile olduğunu yazmış ama altındaki yorumlar: ''harry'nin hamile kalabildiğini bilmiyordum'' ve türevleri şeklinde mesela. umarım bir gün, tüm bu piyasaya sunulma baskısından ve kontrolden kurtulurlar. oldukça alay edilen bir oluşumun parçası olduklarının farkındayım. hitap ettikleri kitleden olmadığım için benim de alay ettiğim zamanlar oldu. ama aralarındaki şey çok güzel bana kalırsa. neden bu kadar hoşuma gittiler pek bir fikrim yok. zaman zaman erkeklerin lezbiyenleri neden sevdiğini anladığımı düşündüm, zaman zaman bana glee'deki blaine-kurt aşkını hatırlattılar gülümsedim, zaman zaman mutluluktan salak oldum ayağa fırladım evin içinde yürüyüp geri geldim, zaman zaman o kadar özel ve iç acıtıcı geldi ki sigara içmek istedim. bilmiyorum. sadece çok güzel!

merak edenler için bazı videolar:

top 20: proving larry moments
    top 30 iconic larry stylinson moments
    larry is fake
    harry styles | i have a secret
    harry & louis (larry stylinson) – sexual tension
  • son 1 senedir hayatımın içine deli gibi girmiş aşk hikayesi. artık kendim falan mutlu olmayı geçtim bu çocuklar mutlu olsa da rahat etsem diye bekliyorum. hayatımda böyle aşk hikayesi görmedim. yani über aşık oldum falan ama kimseye bunların birbirlerine baktıkları gibi bakmadım ben. #lovewins diye dolandığımız 2016da inşallah onlar da mutlu olacaklar.
  • (bkz: #69640302)
  • dünya üzerinde böyle bir aşk daha yok. yaşanmadı yaşanmıyor yaşanmayacak.