• cv'si şöyle bir incelenecek olursa, isminin içinde 'ankara' geçen şeyleri sevdiği anlaşılabilecek yazardır. ve eski köprüyü özlediğini düşünüyorum nedense..
  • iyi ki doğmuş olan, gri şehrin renkli katılımcısı.

piposuz düşünülemeyen yazar, bir de elinde makaleler olacak tabi. budur.

içimizdeki irlandalılardan. *
  • çoğu konuşmada kafası patlayan taraf.
    dert dinleyicisi.
    özlenen.
    dost...
  • burdan kendisine şunu söylemek isterim ki; o kahvaltı yapılacak arkadaş!
  • ha bi de öyle yok ben musiki dinlemem, benim müzik tarzım raktır, hevi metaldir, metalikadır filan bilmeyiz.
    akıllı uslu açacaksın rakını, koyacaksın aypedine; "benzemez kimse sana tavrına hayran olayım" parçasını, geleceksin terasıma.
    burada şu güzel havayı bozmayalım. akıllı uslu içelim işte..

ha unutmadan, senin için 12 kişilik masa örtüsü de aldık. ama neden 12 kişilik tam detayını ben de bilmiyorum..

öperim gözlerinden
    skmh
  • verdiği sözleri en kısa sürede tutması beklenen, özlenen yazar.*
  • tam bir irlanda beyefendisi. öte yandan eğlenceli bir yazar. zarafetine ve sanat anlayışına duyduğum hayranlık kelimelerle tarif edilemez. burada hatıra olarak kalsın diye en sevdiği videoyu da göstereyim.
    sanat akıyor resmen.

http://www.youtube.com/watch?v=ecsnfaeaga0
  • kadın ve erkek bedeninin farklılığına karşın piyasadaki her 10 ilaçtan 9'u erkek bedeni standart alınarak hazırlanıyor diye bi haber okuduğum an yine kendisine koştum, kutsal bilim kaynağım çünkü.

bilgiyi doğruladı ama çözüm de getirdi bunun değişmesi için. artık ekibin içindeyim. bilim dünyası için ne gerekiyosa elimden geleni yapıcam.

beni larsvontier beye emanet ediniz.
  • kardeştir. fahri elçimizdir.
hesabın var mı? giriş yap