şükela:  tümü | bugün
  • sadece sarışın yakışıklı kaslı bir erkektir o kadar

asker olmak poz vermek değildir, hele nato gibi dünyanın en önemli ordularını bünyesinde bulunduran bir örgütün sembolü olabilecek şekilde bir asker hiç değildir
  • ılıktır, yumuşaktır
  • başlığa atatürk fotoğrafı atıp 'bizde daha iyisi var' diyen mi ararsın, ortadoğu'da bunu pokemon'a çevirirler diyeni mi ararsın.

ulan çok komiksiniz gerçekten. abi farkında mısınız bilmiyorum ama bu adamlar avrupalı.

adamlar her konuda nasıl bizden fersah fersah öndeyse askeri konularda da bizden fersah fersah önde olacaklar. bu coğrafyanın kaderi bu yapacak pek birşey yok.

ha bir de unutmadan sığ yorumumuda eklemek isterim standart bi viking, üst düzey bi ortadoğuluyu çıplak elle ikiye böler. net.
  • sanki mensubu olduğu millet yatıp göt büyütmeyle ünlü ''bunlar viking abi zükerler hua'' demişler.

askerliği türke sorucaksın dostum literatürünü yazmışız. google'a ''sat komandosu'', ''amfibi komando tugayı'' yaz bakalım neler çıkıyor. bu arada belirteyim nato barış kuvvetlerinin en gözde timlerinin belki de başında amfibi komandolarımız yer alıyor. uluslararası özel tim yarışmalarında, tatbikatlarda vatan evlatlarımızın ne başarıları olduğunu yaz öğren. her sene yapılan efes tatbikatını bir izle bakalım. burada bu sarışının kafasından kepini alıp koğuş koğuş gezdirirler.
  • kerimcan durmazdan geliyor: düşmanın olayım vur banağğğ
  • norveç'in kraliyet muhafızıymış. kraliyet muhafızı buysa kral kim bilir nasıldır. direkt bu adam kral deseniz inanırdım.
  • başlığın adı değişmiş. norveççe ibiş olmuş.

gerçek nato bu değil.
  • nasıl yakışıklı bir adamsın sen ya, resimlerine baktıkça bakası geliyor insanın. neyse biraz daha yazmaya kalkarsam kontrolü kaybedecek ve abazalığın sınırlarını zorlayacak gibiyim ondan bu yazıyı burda noktalıyorum ve olayı kendi içimde yaşamaya devam ediyorum.

(bkz: hepsi senin mi anam)