şükela:  tümü | bugün
  • netflix'in yeni mini-belgesel serisi (o da neyse). 716 nufuslu ufacik bir kasabanin hayata tek bagi olan kolej futbol takiminin (yumurtatopu/amerikanfutbolu) hikayesi. bir nevi rehab hikayesi. kaliteli bir yapim.
  • kalite kokan bir başka netflix yapımı. ilk sezonun sonlarına doğru coşmaktadır. keyifli bir seyirlik. merakla ikinci sezonunu bekliyorum.

ayrıca şu adı aristokrat gibi olan bilmemne the third tüm sezon kenarda durdu bi maç çıktı sahaya ortalığın amına koydu, hakettiğini de aldı. en sevdiğim karakter kendisi.
  • netflix'e verdiğim paranın karşılığını alabildiğimi düşünmemi sağlayan belgesel serisi. biraz da "öteki amerikanın" hikayesini anlattığı için güzel. açıkcası ben sadece amerikan futbolu sevdiğim için izlemeye başlamıştım, bu kadar gerçek karakterler görünce işin diğer boyutu da ilgimi çekti. bölge gençliğineki denyoluğu, ümitsizliği faln görmek ilginç oldu. ilk sezonun bitişi çok kötüydü, ikinci sezon için anlaşmış sanırım netflix, koç buddy de olacakmış anladığım kadarıyla. türkiye netflix'ine ne zaman gelir bilemiyorum, dört gözle bekliyorum.
  • cok buyuk ihtimal ile gelmis gecmis en iyi spor tv serisi olabilir.

bir digeri icin

(bkz: oj made ın america)