• last fmin yeni haliyle beraber ismi sadece last.fm haline gelen, görünüş açısından da eskisine göre hantal, berbat bir hal alan, üstüne üstlük yeni bir özelliğini de göremediğim çalgıcı. en iyisi eski versiyonu kullanmaya devam etmektir.
  • en büyük hayalime en çok yaklaşan icat.

hep istemiştim, zamanın şartlarına göre "walkman` :haliyle kaset`, mp3 çalar, media player vs" öyle bişi olsunki, ruh halime göre ekleme-çıkarma yapmadan çalsın.

daha önce scrobble'lanan müziklerden random bir liste yapıyor bu, arşivimi taşımak zorunda olmadan internete erişebildiğim yerlerden, müziğime de ulaşabiliyorum.

tek eksiği "önceki" butonunun bulunmaması. dinleyeceğim şarkıyı yanlışlıkla geçince kalıyor öyle, gelmiyor bi daha.

en nihayetinde emellerime en çok hizmet eden yazılımlardan. seviyorum, yerim.
  • audioscrobbler ve last fm'i yaratan ekibin, daha ne guzellikler yapabiliriz fikriyle ortaya cikardiklari java tabanli stream player. sadece last fm'deki personal veya profile radyonuzu dinlemenizi saglayan, bunu da plug-in'lerle diger playerlarda yapmaktan daha saglikli gerceklestiren sey. tek kusuru jre'yi de beraberinde gonderdigi icin biraz buyuk olan boyutu. lakin kendileri bu konuda da calismakta imisler..

http://www.last.fm/forum/897/_/37459
  • güzelim foobar'imdan plug-in'ini kaldirip siteye sarkilari listelemek icin ille de acik durucam deyip sistemden calan program. aciklamalar falan güzel olmus ama boyle bir mecburiyet getirmesi garip.
  • işyeri veya benzeri, müziğinizi beraberinizde götüremediğiniz kısa süreli ikametgahlarınızda can yoldaşınız olabilecek bir last.fm icadı. tags, similar artist radio, neighbour's radio seçenekleriyle ve istemediğiniz şarkıyı geçebilme opsiyonuyla çok başarılı.
hesabın var mı? giriş yap