şükela:  tümü | bugün
 • teenage dream'in beşinci single'ı. single kapağına bakılacak olursa çok matrak bir klip gelecek gibi görünüyor, dişlerde teller falan.
 • klibinde sadece rebecca black değil glee'den artie olarak bildiğimiz tanıdığımız sevdiğimiz kevin mchale ve kenny g de yer almakta. an itibariyle yayınlanma tarihinden üç gün önce sızmış bulunmakta. katy'nin nerd halleri ile video pek bir eğlenceli olmuş.

  edit: katy'nin tweet'lediği full video'da debbie gibson, corey feldman ve darren criss'i de görüyoruz. şahane! http://www.funnyordie.com/…friday-night-music-video
 • pazar pazar gülmekten yerlere düştüğüm katy perry'nin yeni çıkan klibi.

  çok eğlenceli olmuş şarkıyı bile beğenmeyen ben; şimdi etrafta "last friday night / yeah we danced on tabletops / and we took too many shots / think we kissed but i forgot.." diye dolaşıyorum.

  -katy perry nin kaslı abimize dokunduğu sahnedeki yüz ifadeleri,
  -ondan hoşlanan abimizin hayalleri,
  -katy perry'nin merdivenlerden inerken çok değişip bomba olacağını düşünüp ama "eşeğe altın semer taksan da eşek eşektir" atasözünü tahlihsizce doğrulaması,
  -kaslı abimizin fotoğrafa yaptığı yorum, " looks like i ve found my next goddess".

  hepsi çok eğlenceli ve komik sahnelerdi.

  ayrıca izleyenler bilir eğer bu şarkı firework'ten önce çıkaydı; glee 2. sezonun blame it on the alcohol bölümünde rachel'a söyletirlerdi ve rachel, kathy beth terry'nin kaderini yaşardı.

  son bir şey: nedense her "pink flamingos in the pool" derken katy, aklıma divine geliyor ve irkiliyorum.
  valla yatacak yerin yok john waters!
 • bünyesinde rebecca black'i barındıran oldukça eğlenceli klibe sahip bir katy perry şarkısı. sonunda ailenin odaya girip hesap sorduğu sahnede katy perry'nin olanlardan rebecca black'i sorumlu tuttuğu yerde ailesinden "rebecca black iyi kızdır öyle şeyler yapmaz." tepkisi alması güldürmüştür.

  ayrıca rebecca black'in elinde katy perry gibi bir malzeme varken değişim operasyonu sonucunda ulaştığı noktaya bakarsak salak yemin ederim gerizekalı bu kız ya. katy perry'den bir ahu tuğba yarattı. şarkı söyleyemiyor, dans edemiyor, imajmeykır olamıyor ne halta yarıyorsun be rebecca evladım?
 • klibi gördüğüm en eğlenceli kliplerden biri olan şarkı. en güzel kısmı da şurası sanırım:

  --- spoiler ---

  - i didn't do it! it was rebecca! she had a party!

  + no.. rebecca black is a nice girl..

  ++ i don't think she would've started this, honey.

  --- spoiler ---
 • 1.41 . saniyedeki elemanın kızın içkisine hap attığı klip. ayrıca rebecca black bir daha şarkı söylemeyecekse, bu klipten sonra onu sevimli bulabilirim.

  http://youtu.be/klyxnrrsk4a
 • klip inanılmaz komik olmuş. çok eğlendirdi beni. dişlerine taktığı telefrik gibi tellerin sökülmesinden sonra katy perry yine alık gözleriyle,kalçasıyla,memesiyle katy perry oluyor. çok tatlı.
 • 1:26'da katy'nin çözdüğü sudoku yanlış!!

  işte o skandal sudoku:

  http://i.imgur.com/zujl7.png

  http://youtu.be/klyxnrrsk4a?t=1m25s
 • bu klibi beğenebilen zümre ile ekşisözlüğü paylaşmakta olmanın acı gelmesi hissiyle tanıştıran güzide eser!.
 • rebecca black hanım kızımızın popüler kültürde yarattığı friday infialini pekiştirdiği klip. ancak korkarım bununla da sınırlı kalmayacak olay. artık bir sonraki friday the 13th yeniden çevriminde mi oynar, cuma namazına mı iştirak eder ne yapar bilemem de kız resmen kafayı bozmuş lan cuma günüyle.

  katy perry, o telli turna halinle de kabulümsün bebeğim. ama gözünü seveyim fönünü makyajını şu rebecca'ya yaptırma bundan böyle.

  bi de kaç kliptir göğüslerinden birşey fışkırtmadığın gözümden kaçmadı, bir terslik yoktur umarım. kib.