şükela:  tümü | bugün
  • e3 2017'de sony oturumunda hakkında açıklama yapılmayan oyun. en azından koklatsaydınız be. biz yine "tüyler diken mod"u açacaktık zaten.
  • açıklamalara göre yeni uncharted oyunu, last of us 2 nin gölgesinde kalmasın diye gösterilmemiş. benim için oyunu göstermeseler de altında kaldı last of us'ın. yalnız mıyım?
  • bir an önce çıkış tarihinin açıklanması gerektiğini düşündüğüm, oyunların şahı.
  • e3'te yayınlanan oynanış ile heyecanlandıran oyundur.

last of us'ın ilki zaten playstation tarihinde oynadığım en sağlam hikayeli ve en sürükleyici oyunlardan birisiydi. ikincisinin çıkacağı zaman biraz üzülmüştüm fakat sanırım ilk defa ilkinden daha sağlam olabilecek bir seri oyunu geliyor.
  • hayatimda gordugum en gercekci oynanisa sahip oyun.

hastir diye izledim resmen.
  • e3 oynanış videosunu az önce tüyler diken izledim. resmen yaşayan bir oyun yapmışlar anlaşılan. jest, mimik, ses, hışırtılar, ölümler, inlemeler, suyun görüntüsü. gerçekten böyle oynayacaksak bir tarihe tanıklık ediyor olabiliriz bu oyunla.

mükemmel olacağından zaten şüphemiz yoktu fakat akıllarda tek bir soru: joel nerede?
  • şimdiye kadar gördüğüm en gerçekçi oyundur.
  • dövüş mekanikleri beni benden almış oyun.
  • --- spoiler ---

ellie'nin optugu kiz nazar boncugu takiyor, ismi benzemiyor ama bence bir turk
    --- spoiler ---