şükela:  tümü | bugün
 • ankarada belli bir süre sonra eğlence anlayışını değiştirecek mekan. adından epey bir söz ettireceğinden eminim.

  yolunuz açık olsun dostlarım.
 • bahçeli'deki süper mekan. bar ve kafe şeklinde dizayn edilmiş. akşamları 7 farklı fıçı bira ve bir dolu marka şişe birası ile bar, öğlenleri de güzel kahveleri ile kafe şeklinde hizmet veriyor. yemekleri de çok güzel bu arada. ama en önemli artısı bir kütüphanesi olması. kesinlikle tavsiye edilir. gidiniz efem.
 • kütüphaneli mekanları severim ama last penny bir tık daha önde tarafımca. yemekleri güzel, barı çeşitli, kitabı bol... daha ne olsun? durmayınız gidiniz.
 • umarım zengin kazıklayacak yer olma süresi olabildiğince uzun olur zira bahçelievler ve ya yakınlarında olduğumuzda ucuz bir bira mı içsek dediğimizde uğrak mekanımız haline geldi bu mekan.

  ilk olarak first pennyyani abay kunanbay'da açılan yeşilliklere bakaraktan ev ortamında kahve içmece mekanı açıldı. biz de murat çopursayesinde ilk burayı daha sonra da bahçelievler 3. caddedeki booze, tapas ve stories önerilerini merakla deneyimledik.

  haklarında bilmeniz gerekenler:
  -samimi ve sıcak sohbetlere açık mekan sahipleri
  -büyük bir işletmecilik deneyimiyle ama hala profesyonel gibi davranmayan gözü kapalı hisleriyle yol bulmaya çalışan amatör ruhlu kişiler
  - ayaküstü su bardağında bira çakıp yolunuza bakabileceğiniz bir mekan olması
  - söylediklerine göre "last penny" nin gerçekten paraların son kuruşlarıyla ve el emeği ile açılması

  gidin görün sevmezseniz de denemedim demezsiniz.
 • ankara bahcelievlerde 2.cadde uzerinde; fiyatlari uygun, muthis ambiyansli mekan.