şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gordugum bir reklam uzerine indirdigim, zombi odakli strateji oyunu. her seyden once soylemek gerekiyor ki, eger cebinizden para cikarmayi goze alamiyorsaniz, cok fazla keyif alamayacaginiz, daha onemlisi gerekli gorevleri tamamlayamayacaginiz bir konsept.

genel olarak, kucuk bir base ile oyuna basliyorsunuz. amaciniz base'inizi gelistirip, daha fazla population cekmek. etrafta cok sayida zombi yer aliyor. oyuna basladiginizda, bot yardimi ile hangi buildingleri insa etmeniz gerektigini ogreniyorsunuz. toplam alti adet resource bulunuyor: gida, su, metal, odun, elektrik, ve petrol. populationi beslemek icin gida ve su miktarini iyi tutmaniz gerekiyor. petrol yardimi ile elektrik uretebiliyorsunuz. metal ve odunlar da insa asamasinda kullaniliyor.

ayni zamanda para da biriktirmeniz gerekiyor. gunluk ve genel gorevleri tamamladiginizda cok sayida odul kazaniyorsunuz. cevrede ki zombilere, rebel camplere ve diger oyunculara saldirdiginizda ekstra resource kazaniyorsunuz. ılginc tarafi, leveliniz dusuk bile olsa saldirilariniz genelde basari ile sonuclaniyor.

bunun yaninda, hero konsepti var. askerlerinizin basina ya da uretim yaptiginiz yerlere bu herolari yerlestirip, skillerinden faydalaniyorsunuz. sahsen 4 gun icinde level 11'e geldikten sonra, oyunu silme karari aldim. belli bir sure sonra, insa sureleri ciddi mana da artiyor.

son olarak alliance kurabiliyor veya katilabiliyorsunuz. oyun suresince herhangi bir yararini gormedim.
  • hayatımda gördüğüm en büyük vakit kaybıdır. oyunla sürekli ilgilenseniz bile yetişemiyorsunuz.