şükela:  tümü | bugün
  • gitmeden önce iki kez düşünmeniz gereken oto lastikçisi. iki gün önce ankara çayyolu şubesine mevcut kışlık lastiklerimi taktırmak için gittim. değişim yapıldı ve yola çıktım. bir süre gittikten sonra aracın direksiyonunu hafif sağa çevirdiğimde tekerlerden ses geldiğini ve aracın titrediğini farkettim. geri dönüp tekrar elli saat sıra bekledim. sonrasında ilgisiz bir şekilde ayaküstü inceleyip bir şey sürtüyor herhalde diyip yalandan baktıktan sonra geri yolladılar. yola çıkınca tahmin edeceğiniz gibi yine aynı bok oldu. üçüncü kez lanet yere döndüm. yine 50 saat bekleme faslında başka bir müşteri sol arka taraftaki tekerin 3 cıvatasının eksik olduğunu farketti. tekeri normalde 4 tane cıvata tutuyor ve bu arkadaşlar 3 tanesini takmamışlar. o ara orijinal cıvataları da kaybetmişler sağolsunlar. mevcut olandan gayet alakasız 3 tane cıvata taktıktan sonra bir özür dahi dilemeden yolladılar. para iadesini geçtim böyle ölümcül bir hata yaptıktan sonra nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz lan? normalde araç kullanırken sürekli olarak yüksek ses müzik dinleyen bir insanım. o gün şansıma müzik açık değildi. müzik açık olsa tekerden gelen sesi muhtemelen farkedemeyip çevre yolunda şerit değiştirirken tekerin tekini bırakacaktım. diğer müşteri farkedip söylemese götleriyle baktıkları için yedikleri boku farkedeceklerini de hiç sanmıyorum. en basit işiniz için bile tercih etmeyin.