şükela:  tümü | bugün
 • kabak koyunda bulunan, gördüğüm en dünya tatlısı çiftin işlettiği, sevimli odaları, yemekleri, müzikleri, huzuru ve denize yakınlığı ile ilk tercihim olan cennet parçası. çadır veya bungalowda konaklama imkanı mevcut.

  merak edenler buradan yakabilir: http://www.latchocamp.com/
 • kabak koyu'nu gören güzel bir yere konuşlanmış. bir tarafında mavi deniz manzarası diğer yanında ise kabak'ın arkasına dizilmiş yeşil tepeler. her ikisini de böyle gören başka bir kamp var mıdır bilmiyorum. aynı zamanda sahile de yakın sayılır. bu yönüyle iyi.

  ama hizmeti, üzülerek belirtmek gerekirse, oldukça kötü. kabak'ın konumundan ve bungalov ortamından bekleyeceğimiz asgari hizmet düzeyini gözeterek söylüyorum. yoksa beklentimiz asla klimalı-havuzlu bir otelinkine eş değil, hiç olmadı. ama en azından bir serçe parmağı kalınlığında akan suyun yarısının da bozuk duş başlığı nedeniyle sağa sola sıçramasını önlemiş olsaydınız keşke. ya da o bungolavların çamur bağlamış yüzeyini temizlemiş olsaydınız. yemeklerin vejeteryanlara dönük olduğunu da söyleseydiniz önceden...neyse.
 • ilk gittiğimde denize yakınlığı ve fiyatlarının uygunluğu sebebiyle tercih ettiğim cennet parçası. daha sonraki zamanlarda ise tekrar gitmemin birçok nedeni oldu. kampta çalışan gönüllüler; yaptıkları işe gerçekten gönül vermiş, çok güzel insanlar. gecenin yarısında ihtiyacım olan bir şey için utana sıkıla kapılarını çaldığımda bile kocaman gülümsemelerini eksik etmediler. sonra işletmecisi ali var. garip bir adam ali geceleri bir nevi notaları büker, müziğinin sesine diğer kamplardan gelirler. gündüzleri de erkut'la birlikte bir şeyleri boyar, çizer, biçer; onların elinden çıkan ağaç evlerden kabak'ın en güzel manzarası görünür. kabak koyu'na en çok yakışan kamp burası olsa gerek en azından benim için.
 • ilk kez 2 sene önce 3-5 günlüğüne diye gidip 13 gün kalarak asla dönmek istemediğim kabak koyu'nun bence en güzel yerine konuşlanmış olan, sevgi dolu ve güzel insanların bir araya geldiği kamp. ister gönüllü çalışanı olun ister misafiri, yüzler farklı olsada hep gülümseyen gözlerle dolu insanları, denize yakınlığı, manzarası, leziz yemekleri ve makul fiyatlarıyla da kalbimi çalan mekan. denize girmek istemezseniz mutfağa girip akşam yemeği hazırlıklarına yardım ederek, etrafa resim yaparak ya da işletmeci ali ile müzik yaparak da çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. hele ki yaz sezonu başlamadan gidildiğinde serin geceleri şömine ateşinin dibine toplanıp ısıtan, üzerinize gerçek yıldızlardan yapılmış yorganı örterken ali ve arkadaşlarının güzeller güzeli müziğiyle içinizi sımsıcak yapan yer.

  her sıkıldığımda ah keşke kaçsam da biraz huzur dolup dönsem bari cehenneme diye iç geçiriyorum, şimdi de canım çekti. çok güzel, çok.
 • kabakta müziğin kalbi burada atar.
 • kamp bahane müzik şahane.
 • bungalow'ları biraz dar olsa da kendi alanı oldukça geniş, çok keyifli bir manzaraya sahip ve şahane yemekler çıkan kamp.
 • latcho camp 'ın yeni adı. web siteleride değişmiş [http://www.latchobungalows.com/ http://www.latchobungalows.com/]
 • fethiye kabak koyu' nun en güzel manzaralı yerinde bulunan, gayet makul fiyatlarla konaklanılabilen, isteyenin huzura isteyenin eğlenceye doyabileceği mekandır. bu sene çadır alanını da kampa dahil ettiklerinden; fiyatın fazla gelmesi durumunda çadır alanında daha uygun fiyata kalınabilmektedir. ayrıca çadır alanı yukarıya göre çok daha sessizdir. kamp denize yakin bir mesafede yer aliyor ve denize giden patika yolu gorulmeye deger.
  bu tür yerlerde, çalışanlar ile daha fazla diyaloğa girilir, yani otelde kalırken çalışanlarla oturup konuşmazsın ama burda kendiliginden gelisir, muhabbeti guzel ve iyi niyetli insanlar kendileri, dolayisiyla buraya baska bir arti katiyorlar. ayrica mutfak da gayet basarili. cok buyuk bir kamp olmamasi da samimi bir yer olmasina imkan saglamakta.
  bu sene ki yillik iznimin neredeyse tamamini burada gecirdim ve bir tek olumsuzlukla bile karsilasmadan cok guzel bir enerjiyle geri dondum. *

hesabın var mı? giriş yap