şükela:  tümü | bugün
 • ses tv isimli tv kanalının genel yayın yönetmeni olması dolayısıyla melih gökçek'in pişekârı kadrosundan hayatını kazanan vatandaş. meslek hayatı boyunca yaptığı tv röportajlarının ezici çoğunluğunu melih gökçek'e sorduğu çanak sorularla geçirmesi nasıl bir ruh hali yaratıyordur kendisinde bilemiyorum.
 • oktay ekşi: bu yazımdan dolayı kırılan, üzülen herkesten özür dilediğimi yarınki yazımda belirttim.
  latif şimşek: peki sayın oktay ekşi, türkiye cumhuriyeti başbakanından özür diliyor musunuz?
  oktay ekşi: eğer kendisi bu ifademden dolayı üzüldüyse, kırıldıysa kendisinden de özür dilediğimi yazımda belirttim.
  latif şimşek: peki sayın ekşi, türkiye cumhuriyeti başbakanından özür dilediğinizi söyler misiniz?
  oktay ekşi: biraz evvel söyledim ya, bu ifademden ötürü kırdığım, üzdüğüm herke...
  rasim ozan kütahyalı: (yırtınarak) kıvırıyo yææææææææææææææææææææææææææææ
  latif şimşek: fakat sayın oktay ekşi, türkiye cumhuriyeti başbakanından özür dilerim demekten neden çekiniyorsunuz? (x 100)

  bu adamın moderatörlüğü bu kadar... belliydi zamanında melih gökçek karşısında el pençe divan tavrından zaten...
 • bir melih gökçek prodüksiyonu olduğu gerçeğini duruşuyla,söylemiyle belli etmekten çekinmiyor. doğrusu da bu ,insan kendini tanımalı, ancak bu karakteri herkese tanıtma çabasında olmamalı..

  yüklendiği misyonla gazetecilik ilkelerine ters düştüğünü bilmiyor olacak ki, dün gece candaş tolga ışık'a gazetecilik dersi vermeye çalışarak can ataklı'yı canlı yayında tripten tribe sokmuştur.. pozisyonu itibariyle diyetini ödemesi gereken cenaha yaranma çabaları sınırları zorlasa da iplerini elinde tutan büyük başkan* performasından memnun ki henüz kapı önüne konmadı..

  cuma geceki programı* ,can ataklı'nın triplerine eşlik edip stres atma şansını bizlere tanıması açısından alkışı hak ediyor.. canlı yayında, rasim ozan'ın iki elin işaret parmağıyla, bir piyano virtüözü edasında yazdığı mesajlara hiç girmiyorum. o konuyu da akp'nin teknolojiyi nerden nereye getirdiğine bağlamalarından korkuyorum..
 • ahahahaha...bu abi nagehan alçı vs. ramiz ilker kavgasında moderatörlük yapmaya çalışıyor. ama genel tavır şu : nagehan alçı ramiz ilker'i delirtir ve ramiz ilker karakteri veya şov icabı çıldırır bağırır, bu abi nagehan'a hiçbir şey demezken ramiz reyiz'e de ancak "yaaa paşam" "ama paşam..." "ya hu paşam.." gibi ibarelerden ibaret cümleler kurarak programı devam ettirir. nagehan'ın akrabası falan herhalde.
 • çıplak ceset fotoğrafı olayını canlı yayında habertürk gazetesini yırtarak protesto eden tv'ci. kalan parçaları rasim kütahyalı'ya verdi, o da buruşturup fırlattı falan. primitiflikleri parmak ısırttı.
 • son programı bayağı şenlikliymiş.
 • ağır abi tavırlarında büyük gazeteci gibi takılan ama görüldüğü kadarıyla içi kof bir gazeteci gibi.
 • bir melih gökçek karakteri.
 • polat alemdar moderatör olsaydı, nasıl olurdu sorusunun cevabı. bu sefer de kendisi hakem olsaydı, neler olurdu diye de meraklar içerisindeyim açıkcası. adam ikili tartışmalarda öyle bir racon kesiyor ki, izlemesi eğlenceli aslında.