şükela:  tümü | bugün
  • tunus'ta bulunan ankaranın en büyük dans stüdyosu. hocaları da neşeli ve bilgili insanlardır. oraya gelen insanlarda seviyeli ve aklı başında olduğu için orada olmaktan keyif aldığımı söyleyebilirim.
  • salsa , merengue , swing , samba , bachata, arjantin tango , cha cha , tango , funk(hip hop), jazz , modern , rumba , yavaş vals , paso doble, viyana valsi , jive , foxtrot , quickstep danslarının öğrenilebileceği ankara' da bulunan en iyi dans kurslarından biridir.

http://www.studyolatino.com/
  • salsa için 1 aylık ücreti 80tl olan kurstur.
  • 30 nisan 2010 , quo vadis ankara konserinin gerçekleştiği ve konseri zorla 20.30 da bitirttirerek bir çok kişiden küfür yiyen mekan. aynen devam edin...

edit: nisan yerine mayıs yazdığım gerçeği.
  • insanı kendine bağlayan yer. ay odun gibiyim, dans edemem ben gibi söylemlerinize takılmaz, sizi alır dans edebilen ve dansı seven biri haline getirir. (bkz: kendimden biliyorum) ama yok, vazgeçtim gitmeyin. dolduruyorsunuz ortalığı pratik saatlerinde çalışacak yer olmuyor yav!
  • 17 haziranda, 12. yılının ertesinde yıl sonu (sezon sonu) gösterisini profesyonel bir organizasyona, bir dans ziyafetine, bir şenliğe, bir tiyatroya çevirerek ankamall de sergilemiştir.

gösteriyi izlemek 20 tl, dvd sini almak 30 tl, gösteriye katılmaksa paha biçilemez.
  • yürüyerek girebilen herkesin dans ederek çikabildigi, ankara'nin en gözde dans stüdyosu. ercüment hoca'nin hemcinsleriyle kugu gibi süzülmelerinin yaninda murphys'de düzenlenen geceleriyle de vazgecilmezlerdendir. ayni zamanda salsa'yla başlayan maceramin rumba'yla son buldugu stüdyo. ankara'da olsaydim hala muhtemelen tango'ya geçis yapardim sinsice. profesyonel salonda tangoda olup bitenleri kahve içerken izlemek bile baş döndürebiliyorsa içinde olmanin hazzi kim bilir nasildir.
  • salsa için aylık ücreti 120 tl olan kurstur.
    bu parayı ziyadesiyle hak ettiklerini düşünüyorum.
    ders gününüz dışında perşembe/cumartesi günleri mini ders oluyor. önce pratik yapıyorsunuz. sonra yeni bir dansın temelini öğreniyorsunuz. üstelik zeybekten valse uzanan çok geniş bir yelpazede!
    ilk bir ay sanki hiçbir şey öğrenmiyormuşsunuz gibi geliyor. ama ikinci ayda yapamayacağını anlayanlar, dans dışı amaçlarla gelenler sapır sapır dökülüyor. geriye kalanlarla ciddi ciddi dans ediyordunuz.
    hatta "süper dans ediyorum" diye hissetmeye, "dans etmeden önce ben napıyormuşum acaba!" sorusunu sormaya başlıyorsunuz.
    titanic, cross body ve lady styling kilit kavramlar. bunları öğrenmeden vazgeçmemenizi öneririm.
    tabii bir de mutlaka çetin memmi'den ders almanızı...
    ercüment hocaya haksızlık yapmak istemem ama çetin hocayı kimseye değişmem.
    bir de dans gecelerimiz oluyor ki herkese açık...
    saçma sapan barlarda sıkış tıkış dans etmek yerine, herkesin şıkır şıkır giyindiği bir ortamda çok keyifli zaman geçiriliyor.
    21 şubat'ta elit palas otel'deki etkinlik için:
    http://www.latinodans.com/
    bu da favori şarkım diyerek sözlerimi tamamlar, popomu sallarım:
    http://m.youtube.com/…ktop_uri=/watch?v=_kcjvnbruk8
  • eğitmenleri çok iyi ve ortamı çok sıcak. kapısından içeri girdikten sonra çıkmak istemiyorsunuz ve yapılan dansları gördükçe hepsini öğrenesiniz geliyor.