• atom işlemci ve isteğe göre windows 10 bulunduran ssd sürücü sahibi bir bilgisayar. windows 10 olmasın derseniz 30 dolar daha ucuz.

sağdan soldan rahat bir şekilde windows 10 yüklenebilirken ve 35 dolara raspberry pi gibi cihazlar alınabilirken fiyat politikalarının hatalı olduğu gözlemlenebilir.
  • raspberry pi'nin windows 10 çalıştıranı x86 sanıyorum

http://www.dfrobot.com/…lattepanda&description=true
  • alpha 864 modeli ile hackintosh dünyasına giriş yapmıştır.

egpu desteği olduğunu da unutmamak lazım.
  • 2. sini almak istedigim kart. ucuza nereden temin edebilirim acaba ? yurticindeki cakallara para kaptirmak istemiyorum, yurtdisindan nereden siparis verebilirim? yurticinde satilan ucretle 2 tane kart alirim yurtdisindan...
  • türkiye'nin üçkağıtçılar için cennet olduğunu bir kez daha anlamamı sağlayan mini bilgisayar.

şöyle ki bu arkadaşı çalıştırmak için 5 volt ve 2 amper çıkış değerlerine sahip adaptör gerekiyor. farklı zamanlarda alınmış 3 adaptör (ki bunlardan biri de 3 amper) yeterli akım sağlayamadığı için cihazı bir süre çalıştıramadım. uygun adaptörü bulduktan sonra da işlemci soğutma konusunun üzerinde durmanız gerekiyor. ben serin ortamda çalıştırdığım için veya fazla yüklenmediğim için performans kaybı yaşamadım. ama full hd video seyrederken 2 fps ve 600 mhz işlemci hızlarından bahseden bazı kullanıcı yorumları gördüm.

ilginç proje, fikir veya arduino konusunda paslaşmak isteyenler yeşillendirebilir.
  • raspi 4 fena değil ama windows çalıştırmam gereken uygulamalar olduğu için alıp deneyeceğim.
  • çok başarılı bir ürün. x86 mimarisini buralarda görmek çok güzel. devamını ve daha ucuzunu bekliyoruz.
  • türkiye'de domirobot'ten alınabilen hede.
hesabın var mı? giriş yap