şükela:  tümü | bugün
 • enteresan bir insan. kullandığı gitar sx vintage series custom handmade, kafa* kısmı fender gibi olmayanlardan hem de, konuya hakim olmayanlar için şöyle diyeyim, bu marka gitar çalmaya yeni başlayanlar için ucuz enstrümanlar üretir, ha sınıfında bi saygınlığı vardır ama, ne bileyim.
  gitarı aldığından beri bir tek manyetikleri değiştirmiş o da eskilerinin dip gürültüsü fazla diye, onun dışında gitarı aldığından beri hiçbir şeyi değiştirmemiş, teller dahil.
  daha da şaşırdığım bi şey, teller sekiz yıllık dedikten sonra nazar değmesin deyip tahtaya vurması.
 • dün akşam keşfettiğim khruangbin grubunun basçısı. birkaç konser kaydını izledikten sonra anladım ki ; yaptıkları müzik kadar , laura lee'nin de insanı hipnotize eden bir tarafı var.

  ayrıca ; (bkz: aşık olunası kadın)
 • sahnede sergilediği cezbedici figürleri bir yanda, sesi, duruşu ve gitarına hakimiyeti öte yanda olan khruangbin bass gitaristi ve vokali olan hayran olunası harikulade tatlı kadın.
 • sanirim kalbimi caldi kilometrelerce oteden ve hic bilmeyecek
 • (bkz: hastasıyım)
 • şahane saclarıyla ekranda sallanan havalı basçı
 • hala neden izlendiğini bilmediğim bir youtuber. arkadaşlar başka birinden bahsetmiş
 • bas gitarın en çok yakıştığı dişi bireylerden biri. teksaslıdır.

  (bkz: khruangbin)
 • basın tellerini yukarı çekerken dizlerini kıran hatun.
 • kendisi hakkında yapabileceğim tek iyi yorum gerçekten güzel müzik yapan bir gurupta yer alması olan kadın.

  evet güzel müzik yapıyorlar.

  çirkin peruklar takıyor. garip makyajlar yapıyor.

  röportajları izleyince kendisiyle ilgili gösterişçi bir insan izlenimine kapılıyorum. ses tonu çok abartılı ve konuşması çok yaygan*. kiliseye gidiyormuş her hafta, teksasta bulunan kilise dünyanın en sihirli yeriymiş mesela. kelimeleri yaya yaya söylüyor soooo magical diye. speer ile tanıştığında speer afgan müziğiyle ilgili bir belgesel izliyormuş dünyada kendisiyle aynı ilgi alanlarını paylaşan bir insanla karşılaşması ne kadar garipmiş mesela.

  lakin!

  beni hayatım boyunca bu kadar büyüleyebilen çok az kadın oldu. hatta sanırım eski kız arkadaşımdan sonra tek kadın bu.

  canlı performansları izlerken ekrana mal gibi bakakalıyorum.

  tekrar etmek gerekirse gerçekten güzel müzik yapıyorlar.

  fakat kadının büyüleyiciliği müziklerinin ötesinde. ilk defa bir kızın elini tutan erkek gibi leyla, kulağına su damlası kaçtıktan saatler sonra kulağı açılan kişi gibi rahatlamış, annesiyle babasının akraba olmadığını yeni öğrenen velet gibi kafası karışık, uzun süre sonra ilk defa halı sahaya çıkan bıçkın gibi anlaşılmaz bir neşe dolu, otobüs ufak bir yokuşu hızla tırmanırken yokuşun zirvesine geldiği anda yüreği hoplayan mahluk gibi hem huşuğ hem de dehşet içerisinde, bir türküyü önyargılarla dinlerken ilk defa keyif alan gösterişçi gibi şaşkın, kısaca tam bir mal gibi karmakarışık bir şekilde dinlerken izliyorum bu kadını. istisnasız her seferinde. artık youtube da autoplay sayesinde karşıma çıkmasından korkar oldum. videoların sonuna koyulan reklamlara müteşekkir olmamı sağladı adeta.

  bu noktadan sonra entryi nasıl sonuca bağlarım bilemiyorum. annemi arayıp teksasa kız istemeye gideceğiz falan diyeceğim.