şükela:  tümü | bugün
  • oz da dr. gloria nathan karakterini canlandıran aktris.
  • oz dizisinden on sene sonra dexter da gördüğümüzde önce tanıyamadığımız oyuncu.iki resim arasındaki farklara baktığımızda yanak hacminin beş katına göğüs büyüklüğünün ise sekiz katına çıktığını görüyoruz.
  • bu kadını gördüğümde hep aklıma judy reyes gelir. ten renklerinin benzerliğinden sanırım. bir de tarzları andırıyor birbirlerini( akrep burcu ikisi de).
    bir yerde velez in çift yumurta ikizinin, yer aldığı filmlerin bazı sahnelerinde onun yerine oynadığını okumuştum.
    bir afro-latin olan aktrisimiz, oz da hem siyahların hem latinler in sempatisine mazhar olmuş; bir irlandalıyla ilişki yaşadığını da düşünürsek, ırklar arası sevilebilitesi yüksek bir doktoru canalandırmıştı .
    melez olmak gerçek hayatta iki grubun da sempatisini mi kazandırır yoksa tam tersine iksinden de dışlanmaya mı yol açar sorup, öğrenmek gerek.maksat empati kurabilmek...
  • saba tümer'in zenci versiyonu.

not: çok aradım ama "yan yana koyup benzerliklerini ispatlamalık foto"larını derleyemedim. ama benziyor işte, yeminlen.
  • an itibari ile dexter'da canlandırdığı karakterle, bende bu kadar antipati yaratmış başka bir oyuncu tanımamaktayım. pörtlek bakışlarından mıdır oyunculuğunun iyiliğinden midir çözemedim..
  • o kadar kiloya rağmen enteresan bir güzelliği var bu kadının. elmacık kemikleri, yüz hatları, eşşek gözleri, aksanı... alımlı bir hatun. evet alımlı
    http://miamiherald.typepad.com/…01156eb882d8970c-pi
  • bu kadını çok çekici buluyorum. kafamdaki hiç bi güzellik tanımına uymuyo ama böyle bi değişik cazibesi var anlamadım gitti
  • maria laguerta karakterine can veren aktris.
  • siyahi-melez güzelliğinin vucut bulduğu kadın.
  • kendisinin lorraine velez adında bir ikiz kız kardeşi bulunmaktadır.link