şükela:  tümü | bugün
  • 1997 doğumlu, 2.13 m boyundaki finlandiyalı basketbolcu. kendi jenerasyonunun en iyi oyuncularından biri olarak gösteriliyor.
  • 2016 u20 turnuvasını sayı kralı olarak tamamlamıştır.
  • (bkz: dallas mavericks)

(bkz: dirk nowitzki)

hadi inşallah.
  • http://global.nba.com/…rafficdriver:nbacom:homepage

new york seçerse muhtemelen porzingis yolcu. dallas'ın draft hakkına karşılık, ki hemen knicks'ten sonra seçecek, kendi dallas'a gelmese de porzingis'in çıkış bileti olabilir.
  • zıplama ve drive etmedeki yavaşlık sıkıntılarını giderirse halihazırda iyi olan orta ve uzak atışları ile deli bir basketbolcu olur.
  • chicago bulls'un minnesota'dan gelen pickle seçtiği oyuncu. ellerinde mirotic varken markkanen seçmeleri? ya tamam ben bu bebeyi severim ama sadece şut atıyor şu an.

edit: mirotic'e kapı gösterildi sanırım bunla.
  • bu hamleyle rondo takımda kalacak. dennis smith jr. 'ı da chicago draft edebilirdi. playoff'ta tuğla atıp duran mirotiç'e kapıyı gösterdiler.
  • 2017 nba draft'ı 7. sıra seçimi olan eski arizona oyuncusu.

minnesota tarafından seçildi.
  • bu akşam oynanan fransa - finlandiya maçında takımını ayakta tuttu, maç uzadıysa bunun en büyük nedenlerinden biri kendisiydi. uzatmalarda ise en el yakan şutları kendisi attı, maçı kazandırdı. eurobasket izleyerek nba adına yorum yapamam ama avrupa için şu haliyle oldukça hazır. tribünler her hareketinde ayağa kalkıyor, sevdim bu adamı.
  • avrupa basketbol şampiyonasındaki ilk vitrin maçında gördüklerim doğrultusunda söyleyebilirim ki;
    beni bogdan bogdanovic'ten beri bu denli heyecanlandıran başka bir avrupalı oyuncu olmamıştı.
    kendisi sayesinde o tatsiz chicago takimini bu sene takip etmek zorunda kalacağım.