• ben bunun kadar yeteneksiz santrfor görmedim.

adam benden daha kötüsü gelene kadar en kötüsü benim diyor.

aha ikinciyi de kaçırdı:)))

edit: 5 oldu kaçırdığı goller. ona rağmen arjantin şampiyon oldu.
  • amk kazması. higuain 1 bu şerefsiz 2 messi'ye dünya kupası aldırmamak için elinden geleni yapıyor
  • arjantin’in as santraforu olması, birçoklarını mezarında döndürüyordur.

hey gidi batistuta’lar, crespo’lar, caniggia’lar, aguero’lar
  • mustafa karadeniz’i sahaya koyup messi’ye kışkırtma videosu çekeceksin deseler bu kadar eşeklik yapamaz inandırıcı olsun diye birini atardı vallahi bravo
  • ayağının ayarını s.ksinler senin. ondan sonra messi’nin neden dünya kupası yok. e olmaz tabi. önce higuain sonra bu. böyle kazmalarla işin zor goat.
  • son messi bükücü. yine kaçırdı.

edit: yazarken bir daha kaçırdı amk
  • buna higuain diyen taş olur, bu bambaşka bir seviye. eşi benzeri olmayan bir kalaslık.
  • buenos aires'de gezerken bıçaklanacak futbolcu.
  • abi kaçırdığı golleri, performansını falan geçtim, bu çocuğa annesi falan da mı demiyor hiç oğlum yarak gibi saçın var kes şunu diye ya. aq tuvalet fırçası kılıklısı ne zaman görsem sinirim bozuluyor bu çocuğun saçını, peruk desen peruk değil, doğal saç desen doğal bir saç nasıl öyle durabilir kafam basmıyor.

uzatıyor olmuyor, kısaltıyor olmuyor, annem yapma, git vur 3 numaraya aslan gibi dolaş vallahi deli olursun bak.
  • messi'nin verdiği en az iki net gol pasını değerlendirememiş olan topçu. messi 4 kişiyi aldı etrafına, bunu boş bıraktı ama atamadı enayi.
hesabın var mı? giriş yap