şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: davar)
 • çenenin bağını sikeyim dedirten saçma adam. bu herif yüzünden daha lige girmeden lonzo'dan soğumuştum, lotarya bu manada sevindirici oldu. hadi oğlunu da al yallah lakers'a şaklaban herif, magic johnson'a dersin artık oğlum senden iyi olacak xd diye.
 • alamanya'daki "gurbetçi oğullarının menajerliklerini yapan baba modeli"nin amerikan versiyonu. alanında rakipsiz hatta. reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünü adeta kullanımdan kaldırmak üzere. şimdiden oğlu lonzo'nun kariyerini baltalıyor. lonzo'yu draft edecek takımın ilk hedefi bu adamın çocuğun işlerine burnunu sokmasını engellemek olacak herhalde.
 • kendisi sadece boş konuşuyor en azından, doc rivers sığırı gibi nba gibi bir yerde yeteneksiz oğluna alenen torpil geçmiyor.
 • bu adam karşısında trump bile makul bir adam gibi geliyor insana.oğlu çin'de bir mağazada hırsızlık suçuna karışıyor ve 2 arkadaşı ile gözaltına alınıyor.trump devreye girince çin bunları salıyor ve bu veletlerde trumpa teşekkür ediyor.

  amaaaa adı üstünde davar durur mu hiç,benim trumpa teşekkür edecek hiçbir sebebim yok bla bla zırvalıyor birşeyler..trumpda ağzının payını veriyor bunun tabiki"keşke bıraksaydım da kalsaydılar oarada "diye.

  bunca paraya rağmen oğlu 3 kuruş birşey için neden hırszlık yapıyor diye sorgulayacağına hala trump'a laf yetiştirme derdinde,bu babanın yetiştirdiği çocuktan da kimseye hayır gelmez benden söyleemesi.
 • sikik oğlu sayesinde koskoca los angeles lakersı tehdit eden amerikan çomarı.

  ulan lakers senin şut atmayı bilmeyen blok yeme sevdalısı oğluna mı kaldı be. o takımdan ne efsane oyuncular geçti, hıyara bak ya. sabah sabah adamı geriyorlar.
 • muhtemelen oğlunu sevmiyor. şu açıklamalarının başka izahı yok.
 • abd'nin en ünlü iki trollü karşı karşıya gelmiş.

  (bkz: donald trump) vs lavar ball

  link
 • pazarlama dahisi sevimsiz. ilk oğlu lonzo'da başarılı oldu. (bkz: #68588554)

  ikinci oğlu liangelo mock draftalarda 150-250 gibi sıralarda görünse de ilk senede drafta katılacak,yatırım yapmaya değmedi ki onu sansasyonel olaylarla duymuyoruz ama pazarlamacı boş durmuyor, küçük oğlu kendi sınıfında ilk 15'te görünüyor o yüzden onun ismini duyurmaya başladı.

  bbb(kendi firması) ikinci imza ayakkabısını 16 yaşındaki lamelo'ya çıkardı şimdilik ucuzmuş. (395 $) tabi bu durum ncaa oynayacak oyuncular için yasakmış.lamelo'yu (iki sene sonra koleje gitme yaşına ulaşacak. ) ncaa dışı bırakabilir zaten bu da lavar ball'un tam ihtiyaç duyduğu reklam.

  lavar, ncaa'den kural değiştirmesini bekliyormuş ama eğer kural değişmezse oğlu için ncaa olmasa da olurmuş.
 • yılın boşçusu. the ringer kolpalarını sıralamış yazıda gerçekten insan okudukça hayret ediyor. kolejde 2.2 sayı ortalamayla oynayan birinin teke tekte jordan'ı harcarım demesi takdire şayan.

  tanım: bu seneki 2017 nba draftında ilk sıralardan seçilmesi beklenen lonzo ball'un babası.