şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar.
  • özelden mesajla reklam yapan yazar. ilgilenmiyoruz sizin müzik grubunuzla.
  • müziklerini dinledim, beğendim. müziği bana hitap etti, sözleri de uyumlu, anlamlı. yolları açık olsun.
  • çok kibar bir yazar.

ben ilgilendim müzik gruplarıyla ve en çok şunu beğendim.

yolu açık olsun.
  • insanın hayallerinin peşinden koşması, bunun için çabalaması güzel şey. ricası üzerine geç de olsa dinleyebildim şarkıları.

bu gezegen benimki değil en çok bunu sevdim. özellikle sözleri çok başarılı. yolunuz açık olsun
  • sözlüğe aylardır giremiyorum, 10 günlük tatilin ilk günü evde oturuyorum. kendimi hiç iyi hissetmediğim bir dönemde karşıma çıkmış yazar. bu gezegen benimki değil şarkısı ihtiyacım olan bir an da geldi. yolunuz açık olsun.
  • muzigini, grubunu bilmem ama nickini begendigim yazar.
  • az önce entrymi beğenmesiyle farkına vardığım yazar...ve grubu (bkz: gergin bekleyiş) ..entrylerine baktığımda önce "grubunun reklamını yapmak adına ekşide takılıyor" diye içten içe bi önyargı oluştu.sonra döndüm (dönmedim de aslında) ve dedim ki kendime "ulan (bkz: demet akalın)ın müziğin kraliçesi diye lanse edildiği bu kirli dünyada bu yönteme başvurmuşlar çok mu?"
    utandım kendimden.. çok da utanmadım ama..hemen silkinip az önce girdim youtube'a 3-5 şarkılarını dinledim.şunun gibi sağlam parçaları var..
    beyaz ve terli gömlekleriyle esmer ve kirli sakallı adamların (bkz: ankara havası) adı altında kulağımızı s.ktigi bu atmosferde desteği hakkediyorlar..

edit:rockla ilişkim genelde 80 ve 90'ların populer rock şarkılarından öteye gitmemekle birlikte onlara nacizane tavsiyem bazı şarkılarında sözleri gereğinden fazla sıkıştırıp, müziği arka plana atmışlar.daha kısa cümleler ve daha uzun ara melodilerle ortam daha renkli hale gelebilir..
  • kendisini ekşi sözlükte fark edip tanıdığım, güzel şarkı sözleriyle hemen sıyrılan şarkıların sahibi, söyleyeni beyefendi insan. hem entrylerinde hem de şarkılarında anlamsız, bayağı sözcükler olmayan insanı alıp götüren şarkılarıyla beni etkilediler. alternatif rock ya da o türden şarkıları dinleyen kişilerin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.
    ayrıca seçtiği nick de çok güzel:)
    bu gezegen benimki değil
  • ilk istanbul ziyaretimde kendisini canlı dinleme fırsatı arayacağım değerli müzisyen. bazı şarkı sözleri beni çok etkiliyor, bazılarını ben söylemişim gibi hissediyorum, başarılar değerli dostum.