şükela:  tümü | bugün
  • lay's'in yeni cipsi. kızartılmadan sadece fırınlandığı için %50 daha az yağlı olduğu yazıyor pakedin üzerinde. mevsim yeşillikleri ve yoğurt çeşnili olandan yiyorum şu an, hoşuma gitti gayet. acı kırmızı biber çeşnilisi de varmış, o da güzeldir herhalde.
  • o kadar güzel ki o kadar olur. iki çeşidi de müthiş. hele ki yağlı yiyince midesi bulanan pırt pırt sivilce atan benim gibi lays sever bir insan için asrın buluşu bile olabilir.
  • yeni keşfettiğim, lays'in pringles ayarında, fırında pişirilmiş cipsi. yağ oranının %16.1 olması da cabası. (100gr'ı 437 kcal) yoğurt ve mevsim yeşillikleri çeşnili olanının hastasıyım. bugün bu cipsi bulabilmek için en az dört market gezdim. tarif ederken "paketi mat parlamayanlardan" diyorum.
  • çok başarılı bir ürün.. tadı pringles gibi ve onun yarı fiyatından ucuz.
  • bildiğin pringles. %50 az yağlıymış. denedim yeşil paket muhteşem. miss gibi yenir. cips reyonunda ilk yöneleceğim cips.
  • normal lays kadar lezzetli bulmadığım ürün. yoğurt ve mevsim yeşillikleri çeşnili olanı normalde çok severim, denemek için fırınlanmış olanından aldım ve özellikle ilk başlarda garip bir tat bırakıyor ağızda ama alışınca daha rahat yenilebiliyor. yine de fırından olmayan cipsleri tercih ederim.
  • umarım beğenilmeyip piyasadan kaldırılmaz dediğim ürün ... mükemmel bir atıştırmalık olmuş...kırmızı acı biberlisi de mevsim yeşillikleri ve yoğurtlusu da ayrı güzel ..
  • normalde ruffles hastasıyımdır. lay'sin orijinali de fena değildir. ancak bu iki cipsin fazla yağlı olması gibi bir dezavantajı vardı. ne zaman birazcık cips yesem midemdeki yanmaları hissedebiliyordum. bu nedenle bundan sonra sanırım lay's fırından tercih ederim en azından mide yanması yapmadı, iki çeşidi de güzel. başarılı bir ürün olmuş kısacası...

not: ruffles'ın da az yağlısı olaydı iyi olurdu tabi...
  • yağı ve yağlıyı sevmeme rağmen diyebilirim ki bu cips fritolay grubunun en iyilerinden.

ayrıca, paketinin opaklığını yirim. yalarım.

edit: imla ulan.
  • lezzetli ve diger cipslerden daha saglıklı e daha ne olsun.