şükela:  tümü | bugün
  • normal lay's alacakken bunu gördüğümde bir anlık karar değiştirerek bunu aldım.

lütfen izmir tulum gibi bir isim kullanıyorsanız bir ar-ge falan yapın. bu resmen cheetos'un peyniri. şuan lays görünümünde cheetos yiyorum. izmir tulum dersek insanlar merak eder alır mı dediyseniz artık.
  • yerken ayak kokusu aldığım, über yağlı bir cips. 3.5 lira çöpe gitti yine.
  • çok güzel lan.
    not: midesizim
  • kimya endüstrisi çok gelişti azizim. bu bilim ile gıda mühendisliğinin sinerjisi ortaya harikalar çıkartıyor. üretilen yeni kimyasallarla her türlü tad ortaya çıarılabiliyor. en son kars'ta bulabildiğim pepsi twist ile anlamıştım bunu. evet hepimiz beherglasta görsek ürkeceğimiz o maddelerden yiyoruz, acı gerçek.
  • baya beğendim. keşke gitmese.
  • 10 temmuz 2018 fransa belçika maçını izlerken bira eşliğinde tükettiğim ve çok beğendiğim cipstir.
  • beğendiğim güzel cipstir. yoğurtlu kebap tadindakinden ziyade raflarda bunu görmek isterdim.
  • malesef %33’le yarışmada geridedir. türk kafası işte, direkt kebaba oy veriyor.

oley editi: inanılmaz bir sıçrama ile yarışmayı kazanmıştır.
  • mavi paketini açtığınızda "ulan yoksa peynirli cheetos mu aldım" diyeceksiniz, demeyin, maalesef yanlış bir karar verdiniz ve doğru cipsi tutuyorsunuz. benzerlik kokuda kalmıyor, aroması da tıpkı peynirli cheetos gibi ama maalesef parçalar arasında eşit dağılmamış. yapay peynir tadı abartılmış peynir altı suyu ve peynir tozu ile sağlanmış, peynirli cheetos gibi ama patates için biraz ağır kaçmış, üç-dört parçadan sonra tat duyusunu çok yoruyor. tulum peyniriyle alakası yok, düz peynirli cips olmuş. ruffles peynir ve soğandan çok daha yoğun peynir tadı dengeleyecek bir diğer tat olmadığı için tekdüze bir lezzet sunuyor. puanım 4/10, kebaplının karşısında kesinlikle kaybeden taraf. kalıcı olacağını sanmıyorum, üç vakte kadar başka bir pazarlama taktiği ile yine karşılaşacağımızdan eminim.