şükela:  tümü | bugün soru sor
  • uzak ara hayatımda yediğim en kötü cips. lays nasıl böyle bir hata yaptı onu sorguluyorum şu an.
  • lay'sin mor paketli yeni cipsi.
    peynir dolgulu biber tadı vermeye çalışılmış ama çok acı. paketi açınca biber kokusu çok yoğun geliyor, tadı da kesinlikle öyle. yediğim en acı lay's olabilir. tat alma duyularınız sağ kurtulabilirse cipsin sonunda peynir tonunu alabiliyorsunuz.
    puanım 6/10. çoğu "yeni" cips gibi yazı görmeden piyasadan çekilir.

bundan önceki mor paketli cipsimiz için: (bkz: lay's kaşık cips)
  • dehşet bir şey lan bu !!!

yedikçe yiyesin geliyor. acısı tam ayarında, peynirin tadı çok hafif ama olsun.

olmuş bu olmuş ;)
  • yememle beni kusturmuştur.
    acısı çok fazla, yine de yedim bir sıkıntı yoktu fakat yedikten yaklaşık 2 saat sonra mide bulantısı karın ağrısı yaptı.
    benimle birlikte yiyen iki arkadaşımın daha karnı ağrıdı.
    yine de dikkatli yiyin derim ben.
  • bunda peynir dolgusu falan yok, acıyı basmışlar direkt. bomonti filtresiz içerken yiyorum, öyle de tadı yok.
  • ulan ölüyordum lan ölüyordum ölüyordum sözlük, bu nasıl bir acı koymaktır, peynir dolgulu demiş bide, diktir git ya! neresi peynir dolgulu bunun, tamam az buz peyniri hissediyorsun yerken de mübarek urfa da sıra gecelerinde çiğ köfte yiyoruz sanki, bu ne acıdır ya, tamam hani bu cipsler de acı yazıyorlar üstüne ama hiç koymuyorlar diyordukta bu kadarda abartmayın be abi, ölüyordum ya yapmayın gözünüzü seveyim.

ha bu arada, bunu yiyecek arkadaşlar tek bir paket için yanlarında 1.5 lt. herhangi bir ice tea'yı yanlarında bulundursunlar, benden tavsiye. sonra vay efendim ben neden kustum, vay efendim kriz geçirdim, vay efendim bu nasıl acı lan demeyin. hani ben dedim siz demeyin sözlük, lay's sende abarttın gibi.

edit: bu arada bana viral, reklam falan diyenler olmuş, keşke be sözlük.... ah ah, işsizim şuan. lay's istersen özelden iletişime geç bana iş ver, ciddiyim bak.
  • iki gün önce benim de yiyip yediğimden beri ateşli sıçmama sebep olan cipstir. tadını gerçekten çok iyi tutturmuşlar fakat acının dozu biraz kaçmış sanki.
  • annem "acı cips alma yiyemeyiz" dediğinde "ya cipslerin acısı çok acı olmuyor" demiştim. annem yiyip "çok acı bu zehir" dediğinde abarttığını düşünüp ya bunun acısı nedir anne demek için cipsi yememle "harbiden çok acıymış ana" dedim.

anam yine haklı çıktı sözlük.
  • yiyemeyen kuzucukların nutella'ya geri dönmeleri gereken lezzet. mükemmel.