şükela:  tümü | bugün
  • lay's'in insanlık suçu yeni ürünü. yeşil ambalajına kanıp aldım, cipsten soğudum. muhtemelen bir aya piyasadan kalkar.

edit: ürün türkiye'de üçüncü yazını geçiriyormuş, doğrudur. zira ben de kendisiyle batıda bir tatil yöresinde tanıştım. ama hala tezimi savunuyorum, anadolu'da tutmaz.
  • ingiltere'de walker's salt and winegar adı altında satılan ve özellikle publarda biraya partnerlik eden muhteşem ürün.. burada üretileni denemedim ama walker's ve lay's in işbirliği içerisinde olan kuruluşlar olduğunu düşününce çok da kötü olacağını tahmin etmiyorum..
  • pringles'ın aynı aromadaki ürünü hakkındaki düşüncelerim için (bkz: #32270868)
  • 3. yazını bitiren ürün. ben 3 yaz önce tanışmıştım kendisi ile belki evveli de vardır. 1 aya kalkar diyenlere önemle duyrulur.
    (bkz: #24121137)
    ha belki walker's yazıyor diyen olur onlara da paketin arkasında hello is merhaba walker's is lays gibi bi nane yazdığını da hatırlatırım.
  • arayipta bulunamayandir. pringles' in mavi kutulu olani da lays de piyasada yok. karborsasi falan varsa benim bilmedigim ordan bile almaya raziyim.
  • arayıpta bulunamayan cips.

şahsen daha rastlamadım.
  • hiçbir yerde bulunamayan cips
  • istanbul'da yaz kış demeden bulabilmeliyim. yoksa herhangi bir lays ürünü almayacağım. boykot alüminyum.