şükela:  tümü | bugün
  • kebapla uzaktan, yoğurtla yakında alakası olmayan, dandik kere dandik aromalı patates cipsi.

böyle bi sanki kötü yapılmış kuru patlıcan dolmasına banak edilmiş ekmek parçası aroması.

cipsten uzak durmaya çalışan, bir kez başlarsam devamı gelir çekincesiyle sağda solda cips aş eren biriyseniz bu cipsi alın. alın ve ambalajını açarken ortaya çıkan kokuyu ciğerlerinizin köküne kadar çekin. berrrbat bir koku! kuvvetle muhtemel bu koku ciğerinizi kurutacağı için cipsten soğuma garantili. cips orucunu ise kesinlikle bununla bozmanızı önermem. kırkta yılda bir 25gr da 135kcal alacaksanız ağız tadınızı şu saçmalıkla bozmaya değmez.
  • çok kötü bir kokusu ve tadı olmamakla birlikte dile hos gelen bir tadi da yoktur. ozellikle bahsi edilen aromalar zayif geldi bana. ne yoğurt nede kebap tadi alinamamktadir. isle karışık tuzlu cips tadi gelmektedir.
  • merkette gorunce şoka uğradığım sözde cips çeşidi. ilk başta işin içinde kesin akepe lobisi vardır diye dusundum " eyyy milletim artık ucuza hem kebap hem cips bir arada yiyebileceksiniz" hayaldi gercek oldu sdklsfglsjk
  • nedense benim beğendiğim cipstir. her türlü cipsi yediğimden olsa gerek.
  • 2-3 parçasını zorla yiyip çöpe attığım cips çeşidi.

(bkz: insanlık suçu)
  • ben de beğendim bunun tadını kimse beğenmemiş nedense. yemediklerinizi yollayaydınız bari hiçbiryerde bulunmuyor bu.
  • doritos peynirli ayak tadında'dan daha güzel olabilir bence.
  • baya baya yoğurtlu iskender tadında. ama öyle alıp da sonuna kadar yenip bitirilecek bir cips değil. bi' yerden sonra bayıyor.
  • halı hazırda yıllardır avrupa marketlerinde satılıyor.buyrun
  • bunlar cips değil ya. patates cipsi dedim mi kaçacaksın eğer aromalıysa.