şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
 • genelde tek seferde iyi bir sonuc vermez. bu yuzden ucer hafta aralikli 4-5 seans gerekir. maliyeti $1500 (sirt ve omuz) olup, ciddi bir hastalik olmadigi surece parasinin hesabini bilmeyenler tarafindan kullanilir.
 • tek hareket ile ayni anda birden fazla kila müdahale edildiği için pratik ve hızlı bir çözümdür ama efektif midir bilemeyeceğim.
  acik tenli iseniz ve kalin siyah tuyleriniz var ise gule oynaya gidebilir, killarinizdan 3-5 seansta kurtulabilirsiniz. dikkat edilmesi gereken şey ise lazer atışını uygulayanın doktor olması ve tedavi öncesinde test atışı yaptırmanızdır.

  yanlış anlaşılma olmasın diye eklememi de yapmak isterim; sarışınım, öyle çok tüyüm yoktur. bu kadar.
 • kıl, tüy, yün sorunu çeken bayanların umut bağladığı, derman olmasını istediği epilasyon biçimi. ne kadar etkilidir, kalıcı mıdır değil midir henüz kanıtlanamadığı için para tuzağı gibi görünmesi söz konusu.
 • amaç hedeflenen kıl kökündeki melanin ısı bozum derecesine kadar ısıtarak kıl kökünü yok etmektir. ancak lazerlerin dalga boyları sabittir tek atışta ısı bozum derecesine hızla ulaştığı için küçük morluklar oluşturabilir. halk arasında lazer yaygın bir şekilde bilinemesine karşın ipl ve fpl yoğun ışık atım sistemleri pek bilinmez ancak lazere bin basar...
 • koltukalti killari icin turk uzmanlar hic bi yan etkisi yok 4 seansta kesin cozum vs. teranelerle ahkam keserken birlesik devletlerde ayni islemi yapan doktorlarin genelde biter diyorlar ama garanti vermiyoruz, olasi yan etkileri icin de sorumluluk kabul etmiyoruz diye size bir sozlesme imzalatmalari hayrete sayandir. (bkz: kanitlanmis zarari yok)
 • gayette can yakıcı bir hadisedir..fakat benim aci e$iğim yüksek diyenler rahatça yaptırırlar..acımıyo diyenlere inanmayiniz onlar yalancıdır..**
 • en etkili sonucun devamlı traş olmaları sebebiyle erkeklerde yüz bölgesinde alındığı epilasyon yöntemi. özellikle ilk uygulanışında biraz* acı verici olabilir, duyulan acı derinin inceliği ile ters orantılıdır. mesela boyun bölgesine yapılırken gözünüzden yaşlar gelebilir. açık renkli ve hassas tenlerde seanstan sonra epey kızarma ve kabarma olabilir, yavaş yavaş* geçecektir. yapıldıktan sonra güneşten mümkün mertebe kaçılmalı ve güneş koruyucu krem sürülmelidir.
 • 2000li yıllarda yaşayan kadınların kendilerini tütsületmek için seçtikleri yöntem.
 • 2005 yılı itibariyle tüm sırt ve omuza uygulamanın seans başı bedeli 500$ olan yöntemdir.
 • "sivrisinek ısırığı kadar acıyor" diyenlere inanmayınız. lazer epilasyon yapılan bölgeye göre acı yoğunluğu artan ve zaman zaman yerinizden bile hoplamanıza neden olan bir yöntemdir. ancak tüylerinizden kurtulup, sonucu görmeye başladığınızda bunların hepsine değdiğini anlar ve mutlu olursunuz.
hesabın var mı? giriş yap