şükela:  tümü | bugün
  • memleketimizin büyük çoğunluğunu oluşturan; sırtından kanatlar çıkan, tişörtünün yakasından kolundan saçlar fışkıran yabani erillerinin yanında kıymeti bilinmesi gereken, kaymak erkek. <3
  • toplumun nasıl baktığını merak ettiğim erkektir, ya da erkeklerdir.

düşününce bana da mantıklı gelmiyor değil. kim uuraşcak lan elmacıkla falan. lazer kebap gibi geliyor..
  • değişik kafadadır anlam verilemez
  • lazer epilasyon ya da iğneli epilasyona giden erkek çok gördüm ama kazağı çıkarıp, bebek poposu gibi olanı hiç görmedim azizim. ben de denedim, önce bi azalır, yok olur gibi oluyor ama sonra seans öncesi jiletle aldığınız kıllar daha beter çıkıyor. kurtulan varsa yeşillendirsin arkadaşlar.
  • her yerde epidermis poliklinigi reklamı yapan çaylak var sözlükte..ulan biz de diyoruz ki niye bu sözlüğe hemen yazar alınmıyor demek ki böyle ota boka reklam alanı gibi kullanan iq zengini insanlar varmış.
  • yaptığı sporun/diyetin görselliğini iyileştirmek isteyen erkek olabilir.
    tercih meselesidir. gayet de iyi durabilir.
  • bakımlı erkektir.
  • ortalama bir erkeğe daha doğrusu bir insana dönmeye çalışan erkektir.
    bilen bilir bu lazer epilasyonlardan asla tam sonuç alamazsınız.
    simdi burada konu mankeni erkeğe sayanlar olmuş/olacaktır da işte o erkekler sandığınız gibi bebek poposu kıvamında dolaşamayacaklar.
    çünkü er kişi lazere gittiğine göre büyük ihtimal siyah ve kalın kıllarla başı derttedir. heh işte sonuç alamayacak ayı gibi olan vücudu gene bi nebze gorile dönecek.
    pek bi fark olmayacak.
    ortamlarda entellik taslayacak metroseksü meksü biseyler sallayacak gerek siz de biz de yiyeceğiz.
    ha ben mi ? asla yemem.