şükela:  tümü | bugün
 • clint basinger isimli klasik bilgisayar aşığı kişinin youtube kanalı.

  oldukça samimi cihaz ve oyun incelemelerinin yanı sıra oyun tarihi ile ilgili de oldukça kapsamlı videoları vardır. bilgisayar donanım ve büyük kutulu dos oyun koleksiyonu can sıkacak kadar geniştir.

  https://www.youtube.com/user/phreakindee

  adresinde ikame eder.
 • izlemelere doyamadığım youtube kanalı. öyle sağlam bir oyun arşivi var ki dudağım uçukladı.
 • yaklaşık 3 saat önce türkiye'den gelen comet notebook'un review videosunu yüklemiştir. nisan ayında kendisine gelen paketlerin içerisinde kendi deyimiyle bu oddware da vardı. açıkçası bu kanalı türkiye'de yaşayan türklerin pek takip edeceğini tahmin etmezdim ama hem o paket videosundaki hem de en son review videosundaki yorumları görünce mutlu oldum. ayrıca videoyu 23 nisan'da yüklemesi de güzel bir tesadüf olmuş.

  bilgisayar diyen ağzını öpeyim clint.**
 • 23 nisan'da yayınladığı ve altında da 23 nisan'ı kutladığı, türkiye'den gönderilen oddware laptop inceleme videosu şöyle:
  https://www.youtube.com/watch?v=gydvsk4tw6c
  türkçe ingilizce kısmına biraz daha odaklansa eğlenceli olabilirdi :) gerçi tabi türkiye'de üretilmiş/türk ürünü şeklinde değildi inceleme. genel olarak tüm donanımı inceledi (inceliyor).
  cihazı gönderenlerin paket içindeki mektubunda ayla ve muzaffer isimleri var ve https://www.mimsidesign.com/ web sitesi bulunuyor. ayrıca ayla hanım'ın gönderdiği lgr logolu kanaviçe işleme de şu hesapta görüşebilir.
  https://www.instagram.com/mimsidesign/
  madem böyle eğlenceli bir videoya neden oldunuz, biz de sizi tanıtalım, değil mi? :)
  hepinize teşekkürler.