şükela:  tümü | bugün soru sor
 • italyan markalarindan reproduksiyon mobilyalar ureten, fabrikasi ankara'da olan, istanbul+izmir+ankara+antalya'da magazalari bulunan mobilyaci.

  urunleriyle istikbal, yatas gibi turk markalarinin arasindan bir anda sivriliyor kanimca. tum mobilyalar moduler sistem ile uretildiginden, tasinmasi ve kurulmasi cok kolay. verdikleri randevunun gun ve saatine dakikasi dakikasina uyuyorlar. kuruluma gelenler de gercekten cok profesyonel.

  siddetle tavsiye olunur.

  http://www.lazzoni.com.tr/
 • yağmurlu bir pazar günü* ailecek * modoko lazzoni'ye gidilir. satış temsilcisi ismail bey çok ilgilidir. nışanlıyla daha önceden yatak odası ve salon için her mobilya özenle seçilmiş, aileler sadece göstermek, fikir almak için getirilmiştir. ama kazın ayağı öyle olmaz, her kafadan bir ses çıkar, yok ev küçüktür, oraya komodin sığmaz, cmler bir şey ifade etmez, yer kalmaz, ev boğulur derken ismail bey üç saatin sonunda çıldırır, eşyaları yerleştirmeye gelecek insanları düşünüp vah vah bunların elinden çekecekleri var diye söylenir. nışanlıyla gerginlikler yaşanır. herşey seçildikten sonra hala yok koltuk şöle de mi olsun, bu raf kaç cd alır diye sorular soran nışanlıya patlanır. nışanlı ağlar anne oğlum ağlattın yine kızı diye bakar. hayata isyan edilir. herşey bittiğinde ortam biraz sakinleşir, dışarda yağmur kara doğru dönerken bir aydan gelecek eşyaların heyecanı başlar, mutlu olunur. evlenene kadar geçecek sürecin kimbilir daha ne tür gerginliklerle gebe olduğu bilinmeden yeni maceralara doğru yola konulur.
 • sahiplerinin bütün yaratıcılıklarını konuşturup,laz olmalarından yola çıkarak lazzoni ismini verdikleri mobilya markası.
 • temelde beş ana renk grubu bulunan ve mağazada gördüğünüz her mobilya modelini bu renklerden istediğiniz kombinasyonda üretebilen;bilgi verme, ürünü tanıtma, satış koşullarını anlatma gibi konularda gayet profesyonelce bir yaklaşımla size her şeyi,bıkmadan anlatan;müşteriyi gerçekten ciddiye almayı prensip edinmişler dedirten marka.
  kısaca:disiplinli modüler mobilya.
 • anlamı laz evi manasına gelen mobilya firması iki z den biri ters olacak şekilde yazıyorlar yapamadım şimdi.
 • çok hoş modellere sahip mobilya markası.fiyatları konusunda bilgim yok ama pahalı olabilceği konusunda bir düşüncem var.gene de insan eşyalarını burdan almalı derim
 • söz verdikleri tarihte (siparişin minimum bir ay sonrası) teslimat yapmayan firma.. bir gün önce teyit etmek için aradığınızda herhangi bir sorun yok diyen bu insanlar, teslimat günü ee unutmuş arkadaşlar ankaradan yüklemeyi diyebiliyorlar.. disiplinli falan değil bildiğin ikea malını 5 katına satan firmadır gözümde.. sayelerinde evlendiğimizde koltuklarımız olmayacak..
 • yatak odası takımıyla beraber ebenizin nikahını da isteyen firmadır. cüzdanı boşalt git. anlaşılan o ki, o fiyatlara hizmet dahil diilmiş.
 • (bkz: #16453364)
 • bu kalp seni unutur mu dizisinin sponsorudur.