şükela:  tümü | bugün
  • cocuk ve gencler icin urettigı kaliteli urunlerle dikkat ceken giyim markası. özellikle farklı tasarımları, rahatlıgı ve parlak renkleri ile basarılı olan, ulkemizde üretildigi icin de gurur duydugumuz tekstil firması.
  • emre altuğ ve meltem cumbullu afişleri otobüs duraklarını süsleyen firma.
  • bir zamanlar "ka ka ka, ki ki ki, waikiki, bu moda cok neseli" reklamlariyla kabuslarima konu olmus sebekli moda seysi.
  • marks and spencer ürünlerini taklit eden mağazalar zinciri.. bazen ucuz ama kaliteli giysiler bulabilirsiniz. tüketici haklarına karşı da duyarlılar.
  • sasi bak sasir tasarimli tisortlarin imalatcisi.
  • hediye paketi yapmalarını rica ettiğiniz ürünü kasa bölümüne bırakmış mağazanın diğer ürünleriyle ilgilenirken ürünü kaybeden ve sorumlusunun siz olduğunu ima eden hareketler sergilemiş olan şubeleri de*mevcuttur.* üstelik ürünü müşterinin eline teslim etmesi gereken mağaza sorumluları değilmiş gibi yapılan alışverişin miktarına dahi aldırış etmeden işi üstümüzü aramaya getirecek olmuşlardır. *mağaza sorumlusuna verilen izahat neticesinde suçu üzerlerine almayı seçmek yerine müşteriyi suçlar tutum sergilemeleri ve alınan onca ürün içerisinde kaybettikleri bir ürünün hesabını yapıp müşteriye karşı sergiledikleri anlamsız ve saygısız tavır hayretler içerisinde kalmama sebebiyet vermiştir.
  • oldum olasi sinir oldugum markadir. 5 yasinda bile sinir oluyodum, o kadar. bi anne modeli vardir "cocugumun herseyi lc waikiki olmalidir" diye dusunen. cocuguna sadece lc waikiki alir. artik kolayina mi gidiyo, o tur insanlarin genetik olarak lcw iclerine mi islemis de aralarinda kesilmez bir bag mi var anlamiyorum. ama cok basarisiz.
    ve benetton ozentisi oldugu yalan diil.
  • çok antipatik bir markadır. hele bu markanın o çirkin maymun logosu daha da antipatiktir.
  • gap takliti bir giyim markası. dikkat ederseniz logosu bile gap'le aynıdır.şişli'de sokakta yürüyen 10 kişiden birinin elinde lcw poşeti taşıyor olması şaşırtıcıdır.son zamanlarda, taklit de olsa fena kıyafetler yapmıyor sanki derim ben. en azından o maymundan kurtulmaları sevindirici tabi.
  • çoçuklar için giyim kuşam markası.genç ve yetişkinler için lcw markası kullanılmaktadır.