• izmir kıbrıs şehitleri'nde 7 katlı binayı diktiklerinden sonra haklarında atıp tutmanın yersiz olduğu firma.
  • tekstil giyim perkandeciliğinde avrupa ligine yükselmiş markadır. bundan sonra yurtdışına abanacaklar. hedeflerini duyunca kulaklarım pörtledi. bok gibi para kazanıyorlar, kesinlikle doğru.
  • geçen gün baktım çizgili kazaklar 20 liraydı erkek için :) bi uğramakta fayda var derim.

edit: 15'e düşmüş vaaays
  • logosunda maymun figürü kalktığından beri kalitesinde bir düşüş olduğunu düşündüğüm marka, fransız iken daha iyi miydi ne.
  • gözlemlediğim kadarıyla insanlar çocukları için nasıl olsa bir sene sonra küçük gelecek diye ucuz olduğu için tercih ediyor.çocuk koleksiyonu yetişkinler içinkinden çok daha iyi tabi.
  • kalitesiz malları da arada vardır elbet ama sudan ucuza aldığım kumaş pantolonu üç yıldır çarpa çarpa giyiyorum. bugün aynı modeli bulsam stok yaparm o da ayrı bir mevzu tabi.
  • universitede tifilken, ozellikle erkek giyim uzerine yaklasik 5 sene carsi olarak sayilabilecek mekanda calismamdan mutevellit, fiyatlarinin carsi-pazar bazindan da uygun oldugunu dusundum, eskilerin daha iyisi olsa da, simdilerde de, orta seviyeli ailelere hitap eden giyim firmasi.

bizler, calistigim dukkanda kici kirik naylon kumastan kazaklari, perde kumasindan uretilmis gomlekleri fahis fiyattan kakalamaya calisirken, ozellikle de isi birakmama yakin, bulundugumuz carsiya yakin olan bu magazanin posetleriyle gordukce patronlar da, kufretme derecesine gelmistir bu markaya. fiyat-performans acisindan gayet iyi mamulleri vardir.
  • üretimlerini malezya, endonezya, galiba bir de mısır'da yaptıran hazır giyim markası

ne kadar da manidar; bir zamanların tekstil ve konfeksiyon devi türkiye'nin hazır giyim markaları üretimlerini uzak doğuya kaydırıvermiş.
  • "elsiva" olarak da okuyanlar görülmüştür.
  • çocuk giysilerinde hala o sevimli maymunu kullanan marka.
    eski kalitesini çok uzaklarda bırakmış.
    biz çocukken annem alırdı bize renk renk tshirtler. sokakda leş gibi olurdular ve doğal olarak da çok sık yıkanırdılar. ama ne renkleri solardı ne de yıpranırdı. haliyle eskimediğinden yaşça küçük kuzenlere giderdi o tshirtler.
    şimdi öyle değil elbette kabul ama dün akşam girdim küçük kuzene birşeyler bakmaya. yahu 11 tl ye şahane kadife pantolon 13 tl ye aynı şekilde maymunlu kazaklar vardı. bebe zaten 8 aylık. giyeceği en çok üç dört ay. daha ne olsun. malum çocuğun yediği helal giydiği haram derler ya aynen öyle. bir kaç ay giyilecek giysi içinde çok para vermeye değmez. belki çocuk sahibi olmadığımdan öyle düşünüyorumdur bilemiyorum.
    demem o ki ufaklıklar için tercih edilebilir ama yetişkinler için zor, açıkcası kendime birşey beğenemedim.
hesabın var mı? giriş yap