şükela:  tümü | bugün
  • aldığı nefesten utanması gereken varlıklar tarafından hor görülmeye çalışılmış insandır.
  • markacılığın ve dolayısıyla içi boş şekilciliğin etkilemediği neslin üyeleridir. yaşça büyük kişilerdir. lc waikiki poşetiyle değil sadece poşetle gezdiğini görme bilgeliğine sahiplerdir.
  • marka hertürlü eleştirilebilir orası ayrı, ancak benim gözlemlediğim şöyle bir durum var; makedonya, kosovo, arnavutluk gibi ülkelerde bu giyim markası tabiri caizse bir zara bir bershka durumunda. sokakta gece kulübüne gidecek gibi hazırlanan insanların elinde bu poşetleri gururla taşıdığına şahit olabilirsiniz.
  • dürüst olmak gerekirse ben bugün , victoria's secret'tan aldığım bir ürünü ,şehir dışına çıkmaya zamanım olmadığı için ptt ile göndermek zorunda kaldım .ama etrafta koli olmadigi için bende ürünü lc waikiki poşeti ile gönderdim.
    niye utanayim ki .hem karşı taraf ürünü aldığında ve poşeti gördüğünde ilk önce bu ne diyecek ama içinde victoria's secret ürünün hediyeli halini görünce değişik bir sevinç olacak onun içinde.

not: neden var olan ünlü kargo şirketleri ile göndermedin demeyin kalbinizi kırarım .ibneler daha önce gönderdiğim bir ürünü koli içinde ve sağlam korunmasına rağmen piç ettiler.
  • napsın adam dal taşak mı gezsin.
  • 'çok'ta'dan sonrasını okumadım.

(bkz: biri yapacaktı nasıl olsa)
  • ruhu ezik insanın yapacağı hareket bundan utanmaktır. lc waikiki, bim a101 poşetleri ile gezmeyi dert eden ezik sayısı çok fazla. sonradan görme ne kadar insan varsa böyle takıntılı ve ezik oluyor.
  • mağaza poşetleriyle hava attığını zanneden kişi serzenişidir. istersem camiye carlsberg, tuborg poşetiyle girerim abi...
  • pazardan x markaya kadar eğer kıyafeti beğendiysem giyerim. tüketimdeki tek kıstasım ihtiyacım olmasıdır. sene 2002 yonja döneminde miyiz? bu ne tür bir cool elit ciks gençlik hortlamasıdır.
  • halk ne yapsa, günah olur; yanlış olur.
    fakat onlar yaparsa ya mutlaka bir "seçkinci hikmet" bulunur ya da anlayışla karşılanacak bir bağlama oturtulur.