şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil sabirtasi yazar.
    (bkz: hoşgelmiş)
  • sonu ne olmuş olursa olsun, yaptığı ve yaşadığı her şeyin arkasında olan yazar.
    hayatta yaşanılanları yaşanmamış saymak için bir geri al tuşununya da entry sonlarındaki gibi silmeye yarayan çarpı işaretinin olmadığının farkında olduğu için silmek yerine sindirmeyi kabullenmiş biri(ancak ne anlatabilmiş ne de anlaşılabilmiştir orası ayrı).
    nasıl bir insan ve ne kadar insan olduğunu son birkaç ay içerisinde anlamış olsa da, bir çok insanın bir film adı olarak anımsadığı masumiyeti farkında olmadan benimsediğini ve bu yüzden asla anlaşılamadığını (daha da kötüsü anlaşılamayacağını) fark etse de, yere daha sağlam basmak için her adım atışında,her çabalamasında hayat onu çaldığı tüm kapılardan geri çevirse de, bir aile geleneği gibi kendine de bulaşmış olan "tuttuğu her dalın kuruması" sendromuna yakalanmış olsa da, bildiği ve olduğu gibi kalacak.
    zamanla soğutarak ama asla söndürmeden yaşayacak.

11 ay sonra gelen edit:
    hayat boş eğlen coş.

12 ay daha sonra gelen edit:
    seviyorum huleyn!
  • hayatın tesadüflerle dolu olduğunu bana uygulamalı olarak göstermiş, güzel ses sahibi yazar. kutladığı doğum gününe en ön sıradan katıldığım müzik insanı.
  • hattie'mdir kendisi. canciştir. another openin'dir. hatta kendisi apayrı another showdur.
    (bkz: kiss me kate)
  • gösterip de vermeyen, fal bakacağını söyleyip de falı kurutan insandır.
  • eski çekirgem..
    ayrıca;
    (bkz: stalker)
  • gün itibariyle 23'ü de doldurduk, sıradaki gelsin...
  • ismini nick olarak kullandığını düşündüğüm yazar ama farklı bir biçimde.
  • özlediğimdir. kaç zamandır buralarda da göremedim zaten. arayı bu kadar çok açmaz dedim, gelir dedim. gelmedi.