şükela:  tümü | bugün
  • lc waikiki'nin bi boy buyugu.
  • 2003 sonbahar sezonu için gerçekten şahane şeyler hazırlayan yer. ah ah biryerlerden para indirmem gerek...
  • renkli ve kaliteli ürün severlerin mekanı. yaz başlarında kışlık, kış başlarında yazlık alınırsa çok karlı çıkılacak yegane yer
  • bu sezonda gerçekten iyi iş çıkarmış olan tema tekstil bünyesindeki firma.fransa'dan l.c.w. markasını satın alan tema tekstil'in gözbebeği.
    'yakından' gördüğüm kadarı ile akılcı şirket politikaları sayesinde hızla yükselmekteler.alışveriş için istiklal caddesi üzerindeki l.c.w. beyoğlu haftaiçi ziyaret edilmesi kaydı ile önerilmektedir.
  • genel olarak zaten çok sevmekle beraber, üzerine giydiğiniz gömleği içine soktuğunuzda gayet resmi, üzerine bıraktığınızda gayet sportif duran lcw chino world pantolonları sayesinde taptığım marka.
  • kürt aksanlı "lütfen cevap verin" kısaltması.
  • tema adında bir şirketin önce lc waikiki adına üretim yaparken kabına sığamayıp fransa'dan markayı alıp gelmesi ve yine kabına sığamayıp yetişkinler için de bir markamız olsun, uppercase yapalım harfleri filan derken ortaya çıkarttığı hafif karizmatik marka.

meltem cumbul ve emre altuğ ile markaya yapılan yatırımlar tutmuş gözüküyor. aynı devirde rodi dediğimiz marka, mehmet ali erbil ve gamze özçelik'ten meded umuyordu.

kanaatimce, ürün kalitesinde ahım şahım değil fakat fiyat/performans oranı açısından tatmin edici.
  • özellikle southblue serisini çok sevdiğim renkli ve sevimli marka. katalog ve afişleri de başarılı bence.
  • yıllardır zevkle giydiğim markadır kendileri. çok şık, pastel renklere ve modellere sahip bir ürün yelpazesi var, ayrıca diğer markalar gibi giysilerinin üzerinde eşşek kadar yazılar, abuk subuk resimler, saçma sapan dikişler veya yamalar bulunmamakta, bu bakımdan da çok takdir edilesi, efendi bir marka. lcw olarak gençlere, southblue ile daha klasik bir tarzı sevenlere, xside ile de teenagerlara ürün sunarlar. piyasaya göre ürünleri ucuzca olduğundan dolayı, aynı tshirtü sokakta 80 kişinin daha üstünde görebilmeniz nedeniyle, değişik tasarımlı ürünlerini tercih etmiyorum. yün kazakları da çok çabuk tüylendi ve çekti. yalnız pantolon, şort ve gömlek konusunda türkiye'de üstlerine tanımıyorum. özellikle southblue serisinin pantolonları dockersları aratmıyor.