şükela:  tümü | bugün
  • yolda yürürken açık kapıdan burnuna doğru püfür püfür esen o şekerli koku bir anda kendini kaybedip kazakların içinde bulursun , halkın içine karışmışsındır artık , kazak senin gömlek benim alırsın kasaya doğru gidip o mavi poşetle çıkarsın,
    çünkü vermişlerdir burnuna o sana kıyafet almayı sağlayan uyuşturuculu kokuyu artık.
  • 50 kişi kapasiteli mağazada bulunan 500 kişinin birbirine harmanlanmış parfüm, ter ve ten kokusudur. doğal süreç içerisinde oluşur, özel bir çaba gerektirmez.
  • kullanım açısından bir benzeri de a&f mağazalarına sürekli sıkılan abercrombie & fitch fierce olan koku.
  • var böyle bir şey. bir de o kadar benimsemişim ki artık bu kokuyu, yaşadığım şehrin hiç bilmediğim bir semtinde , hatta ülkemin hiç bilmediğim, yabancı olduğum bir kentinde bu kokuyu aldığım anda çok yakın bir dostla karşılaşmışım gibi mutlu oluyorum ve bir alışveriş yapma arzusuyla doluyorum.*
  • lan nerde olsa tanırım ben bu kokuyu. 10 tl'lik, 20 tl'lik fiyat etiketlerinden yayılan fakirliğin kokusudur o. hiç kendimizi kandırmayalım(:
  • al bunu alamaz mısın?
  • beni leğende yıkandığım günlere götüren koku. artık bir geçmişe dönüş mağazasıdır benim için.