şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geçen sene kız arkadaşım varken yaptığım olay hediye almak geldi içimden bu hatun çok marka/para meraklısı...
    tabii ulan ne alsam ne alsam derken bir bluz aldım, sonrasında o lcw’nin masmavi kusmuk torbası gibi poşeti fakirlik çağrıştırdığını hissettim.

mango zara gibi yurdum kadınının marka fetişizmini süsleyen bir yer bulmalıydım , ve sonra zara mağazasının aldığım poşetle eve geldim hatun:

“oha harikaymış kaç tl verdin aşkım yaa canım benim ay ne güzelde seçmiş”
    diye aniden yapıştı dudağıma bir anda soyunmaya başladık önce üstümü çıkardı, sonra kotumu çıkarıcaktım ki cep telefonunu çıkarıp koyayım istedim çıkarmaz olaydım...

o an başımdan kaynar sular döküldü çünkü lcw değişim fişleri cebimden düşmüştü:
    kız bu ne dedi, hani zaraydı bu;

kalktı hilal kaşları sordu ne bu fişler serseri. çekti gitti arabayla egzozuna boğuldum. gözümde tomurcuk yaşlar ağır ağır doğruldum. ustam geldı sırtıma vurdu unut dedı zaraları işçisin sen işçi kal ..
  • kız seni değil de o aldığın poşet markasını sevmiş en güzeli olmuş ve çekip gitmiş. demek ki para için sevmiş.
  • bunu yapan kız arkadaşlarım var, evet var ve gerçekler.
    bu kızlar aynı zamanda cep telefonları iphone değilse, çantalarında saklıyorlar telefonlarını.
  • bim'den parfüm alıp gratis poşetine koymak kadar olamaz.