• dünyada uğruna savaş çıkacak birkaç kadın varsa birisi kendisidir. velakin film icabı da olsa sikip durmayın olm şu kadını. aşığım lan ben ona. lea nolur bursaya gel. uludağa çıkarız, kayak yaparız sucuk ekmek yeriz. kahvaltıya tahanlı alırım sen ye ben seni izlerken doyarım zaten.
  • bir tek bana mı kate moss'u anımsatıyor diye düşündüğüm hatundur. gençtir, güzeldir, hak eden kazansındır..
  • "dünyanın en güzel kadınları fransızlardır" önerisini kuvvetle destekleyen, kumralken daha bir güzel olan bayan.
  • saçlarını uzatmasın makyaj da yapmasın dediğim oyuncu. aşık olduğum kadınlar listesine girmeye hak kazandı. gülümsemesi bir güzel ağlaması ayrı bir güzel.
  • yeni bond kızı olduğunu öğrendiğim hatun kişi.

oyunculuğu ve tanınma oranı mavi en sıcak renktir'le zirve yapmıştır. bond filmiyle oyunculuğunu bilemem ama tanıyan insan sayısı ve takipçisi daha yukarılara çıkacak. keşke ufak ve seyirci çekmeyecek filmlerde devam etse. biliyorum buraları okumuyorsun ama denk gelir diye bırakayım:

lirik bir şeyler yazmaktı amacım
    emma ile yüreğimizi dağladın
    ay parçası gibisin ama ardındasın dağların

sen olmasan ne yapardı abdellatif kechiche
    ezberleri bozdun blue is the warmest color ile
    yüzün suyun hürmetine baktık biraz filmlerine
    deniz gibi gözlerin, kulaç atasım geliyor evde
    oynamıyorsun adeta yaşıyorsun karakterleri
    uzattım sanırım biraz evlenip de üzme bizi
    x ile başlamasa çok güzel bağlardım bu dizeyi
  • "ben kinci değilim. sadece canımı acıtan insanların, hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam etmelerini istemiyorum." gibi bir söze imza atmış oyuncu.
  • değişik bir tarzı var. hem şu şekilde afet-i devran görünmeyi başarabildiği gibi, hem de şöyle kenar mahalle kızı gibi de görünebiliyor. makyaj önemli.
  • paris'te olduğu süreler boyunca her pazar sabahı mutlaka 18 rue du bac'daki eric kayser pastanesinde görülen,fransız mucizesi.
  • ne diyor lan bu mal dermiş gibi bakan güzel fransız.

bu kadınla yüz yüze konuşurken rahatsız olursun. ne dedim de beni dövüverecekmiş gibi bakıyor diye diye içiniz kemirilir.

işte o ne diyor lan bu mal bakışı
hesabın var mı? giriş yap