• cook uzun zamandir kullandigim nickim. buna ragmen nickinin anlami nedir yada gitar caliyormusun sorulariyla karsi karsiya gelmeme neden olan nick
  • gitar çalmanın en keyif veren olayıdır. ritm gitar biraz memurluk gibidir.
  • ilk entirilerinden biri benim de ilk entirim olan yeni sözlük yazarı* (bkz: laço tayfa).

ayrıca küçükken ayrı bir gitar çeşidi zannettiğim icra ünvanı.
  • -eksi sozluk yeniden kullanıcı almaya başladı mı ?
    -yok abisi
    -tamam kardeşim açılınca haberdar edersin emi
    -tamam abisi
    başka bir zaman
    -eksi sozluk yeniden kullanıcı almaya başladı mı ?
    -yok abisi
    -tamam abisi
    daha da başka bir zaman
    -eksi sozluk yeniden kullanıcı almaya başladı mı ?
    -yok abisi
    -tamam abisi
    en sonunda
    -abi alıyorlar yeni yazar sözlüğe
    -tamam saolasın..

welkam to di klab meen.
  • siyah gitarina petrucci'nin nasil imza atacagini dü$ünürken kurde$en olan, bunalima giren ve beraberinde tüm sözlük camiasini da bunalima sürükleyen ki$i. kamuoyu bu konuda neler dü$ünüyor ? devlet büyükleri yardim elini uzatacak mi ? petrucci gitari imzaladi mi ? tüm bu sorularin cevabi asagida:

(bkz: petrucci siyah gitarima nasil imza atacak)
  • üstüne bu kadar gidilmemesi gerektiğini düşündüğüm ancak öğrenip hak vermek yerine inatla yanlışın peşinden koşan, kazıdıkça cevheri daha da ortaya çıkan sözlük yazarı.
  • kendisinden daha normal içerikli entry ve başlıklar beklenen yeni sözlük yazarı.
    belirgin bir sözlüğe alışma aşaması gösteremezse açabileceği yeni başlıklar:

- lead guitar güzel bir nickmidir?
    - ritm gitar da hoş geliyor kulağa.
    - petrucci gitarımı imzaladı acaba penamı da myunga mı imzalatsam
    - olm eş dost tanıdık var tiyetırın götünü bile yalıycak kadar yakın olcam naaber...

(bkz: eksi sözlüğümü öğreniyorum)
  • lead gitarıyla beraber kara kıçını da imzalatmayı başarabildi mi merak edilen sözlük yazarı...

(bkz: kara kıcımı opmek ister misin adamım)
  • cussesini görenlerin siyah gitarına saygı duyacağı, eksi sözlük yiyebildiğin kadar pizza zirvesinin en gürültülü gülen katılımcılarından biri olan ve bir sürü elektronik oyuncağı ile dikkat çeken neşe kaynağı, komik insan....
hesabın var mı? giriş yap