şükela:  tümü | bugün
  • cook uzun zamandir kullandigim nickim. buna ragmen nickinin anlami nedir yada gitar caliyormusun sorulariyla karsi karsiya gelmeme neden olan nick
  • gitar çalmanın en keyif veren olayıdır. ritm gitar biraz memurluk gibidir.
  • ilk entirilerinden biri benim de ilk entirim olan yeni sözlük yazarı* (bkz: laço tayfa).

ayrıca küçükken ayrı bir gitar çeşidi zannettiğim icra ünvanı.
  • -eksi sozluk yeniden kullanıcı almaya başladı mı ?
    -yok abisi
    -tamam kardeşim açılınca haberdar edersin emi
    -tamam abisi
    başka bir zaman
    -eksi sozluk yeniden kullanıcı almaya başladı mı ?
    -yok abisi
    -tamam abisi
    daha da başka bir zaman
    -eksi sozluk yeniden kullanıcı almaya başladı mı ?
    -yok abisi
    -tamam abisi
    en sonunda
    -abi alıyorlar yeni yazar sözlüğe
    -tamam saolasın..

welkam to di klab meen.
  • siyah gitarina petrucci'nin nasil imza atacagini dü$ünürken kurde$en olan, bunalima giren ve beraberinde tüm sözlük camiasini da bunalima sürükleyen ki$i. kamuoyu bu konuda neler dü$ünüyor ? devlet büyükleri yardim elini uzatacak mi ? petrucci gitari imzaladi mi ? tüm bu sorularin cevabi asagida:

(bkz: petrucci siyah gitarima nasil imza atacak)
  • üstüne bu kadar gidilmemesi gerektiğini düşündüğüm ancak öğrenip hak vermek yerine inatla yanlışın peşinden koşan, kazıdıkça cevheri daha da ortaya çıkan sözlük yazarı.
  • kendisinden daha normal içerikli entry ve başlıklar beklenen yeni sözlük yazarı.
    belirgin bir sözlüğe alışma aşaması gösteremezse açabileceği yeni başlıklar:

- lead guitar güzel bir nickmidir?
    - ritm gitar da hoş geliyor kulağa.
    - petrucci gitarımı imzaladı acaba penamı da myunga mı imzalatsam
    - olm eş dost tanıdık var tiyetırın götünü bile yalıycak kadar yakın olcam naaber...

(bkz: eksi sözlüğümü öğreniyorum)
  • lead gitarıyla beraber kara kıçını da imzalatmayı başarabildi mi merak edilen sözlük yazarı...

(bkz: kara kıcımı opmek ister misin adamım)
  • cussesini görenlerin siyah gitarına saygı duyacağı, eksi sözlük yiyebildiğin kadar pizza zirvesinin en gürültülü gülen katılımcılarından biri olan ve bir sürü elektronik oyuncağı ile dikkat çeken neşe kaynağı, komik insan....