5175 entry daha
  • 8.14 yaması yayınlandı. temel odak <funnel > denilen ormancıya koridor altınlarını ver, öne geçir stratejisini engellemek

artık ormancı düşük levellerde koridor minyonlarına hallenirse daha az altın kazanacak.

jinxim aldığı bufflara rağmen erken oyunda koridorda dayak yemeye devam ediyordu. bu yamada taban canı biraz daha arttırıldı. twitch'de aynı buffı aldı. biraz daha koridorda durabilecek mi, göreceğiz.

sejuani tekrar oynanabilir hale gelmişti yine nerf yedi. ultisinin stanı azaltıldı.

ışınlan alt koridorda da alınmaya başlayan bir sihirdar büyüsü olmaya başlamıştı. pro oyunlarda aynı takımda 4 kişinin ışınlan aldığını görebiliyorduk. rito bu durumdan rahatsız olmuş olacak ki ışınlanın bekleme süresini arttırdı.

reworklenmiş aatrox ortalığı dağıtıyordu.nerf yemesi oyun dengesi açısından biraz daha iyi oldu.
  • liseli oyunu,çalışan işi gücü olan bir insan zannetmiyorum bunun bitmek bilmeyen güncellemelerini beklesin.heves edip geçen ay indirdim.toplamda 4 kere en az 40 dakika bir oyun için bekletti beni.
2628 entry daha
hesabın var mı? giriş yap