5627 entry daha
  • westten tr serverına geçtiğimden beri tadımın kaçtığı oyun. her oyun küfür hakaret kazandığımız oyunlarda bile. hayır oyunda herkesi susturacaksam neden oynuyorum. sanırım bir yaptırım da yok bunlara. satrancın gözünü seveyim. bugün siliyorum bu oyunu.
  • oyunu çok uzun süre önce bırakmış sezon 1 oyuncusu olarak hakkında yapılan yorumları okuduğumda üzüldüğüm oyun olmuştur.

bu oyun üniversite zamanımda arkadaşlarla gerçekten iyi vakit geçirmeme vesile olmuştu sonrasında tek sunucudan hizmet verirken west-east ayrımına gidildi tabi sonrasında da tr sunucusu açılmasına takiben kısa bir süre daha oynadıktan sonra bıraktım ve oyunda ne bir ban ne bir uyarı aldım. türk oyuncu kitlesi multiplayer oyun oynamaktan bihaber, oyuna girip sağa sola küfür etmeyi veya oyunu trollemeyi marifet olarak görüyor.

bu oyunu altın çağında oynadığımı düşünüyorum zira o zamanlar oyunda ağır batırmazsanız küfüre denk gelmek nadirdi ve trol sayısı gerçekten azdı. hatırladığım kadarıyla 1000 üzeri oyunum vardı.

nostalji yapmak için hesabımı tekrar aktif edebilirim nickim qebsenuef, oyunu keyif almak için oynayan var ise oynayabiliriz.
2184 entry daha
hesabın var mı? giriş yap