• bu oyunun amk. senelerdir oynuyorum. tilt olmaktan başka bir işe yaramıyor. tabii bu sadece tr serveri için geçerli.
  • kim kızdırdı seni
  • tamamiyle weste geçiş yaptığımdan beri acayip rahatım arkadaşlar. ciddiyim. boş sohbet yok, flame var ama takmıyosun çünkü küfürler yaratıcı değil :d. tek sıkıntı 24 pingden 65 pinge çıkmam. o da çok sıkıntı değil.
  • (bkz: zaman kaybı)
  • yıllardır oynayıp bu oyunun kurdu olmadıysanız az maç atarak yüksek liglere çıkmanız çok zor.
    ama maç spamleyerek belli bir şampiyon havuzuyla birlikte rahatlıkla trde challenger, westte de dia 1-2 seviyesine gelebilirsiniz.
    duonun önemi de çok büyük ama. duo maçı beraber taşımak için değil de, takımda 4 gerizekalı olacağına 3 tane olsun mantığıyla önemli.
  • takımınıza 2 tane 8 yaşında velet gelirse lig atlayamazsınız. gelme ihtimali de %40 falan.
  • riot games tarafından 27 ekim 2009 tarihinde league of legends: clash of fates adında yayımlanan oyun, moba türü strateji oyunudur.

140'dan fazla karekteri, üst koridor, orman, orta koridor, alt koridor ve destek adında roller mevcuttur.

son yıllarda oldukça ilgi görüyor ve dünya şampiyonları yüzbinler izleniyor.

benim de lise dönemimi alıp götürmüş, nickimden belli olmuyor mu? :)

(bkz: jackeylove)
  • tahminime göre elo boost yapanların sayısı haftaya %50 kadar falan azalır. o ara geri dönücem amk oyununa. bırakmaya çalıştıkça daha çok oynayasım geliyor
  • bynogame reklamını yazan arkadaş hayatında daha önce lol oynamadın herhalde cahil kardeşim? dünyadaki bütün rpyi hesabıma yüklesen savaşlarda başarılı olmamı sağlayan bir etki elde edemezsin bu ne saçma reklam?

edit: bynogame reklamı kalkmış sanırım. ilgili işveren ilgilenirse cv'mi bırakırım. 8 yıllık lol oyuncusu 5 yıllık düzenli twitch izleyicisiyim. çalıştırdığınız bu reklam yazarından daha iyi reklam metni yazabilirim.
  • transferler başladıysa weste gecmek için an kolluyorum boylece yukardaki pre arkadaş ile iyi vakit geçirebiliriz.

bugün itibariyle yeni sezona başlayacağım nikotinden daha beter oyun. 8. sene oluyor ve hala oynamak istiyorum. küfrediyorum siliyorum banlanmak için küfrediyorum ama geri dönüyorum.
hesabın var mı? giriş yap