şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • bynogame reklamını yazan arkadaş hayatında daha önce lol oynamadın herhalde cahil kardeşim? dünyadaki bütün rpyi hesabıma yüklesen savaşlarda başarılı olmamı sağlayan bir etki elde edemezsin bu ne saçma reklam?

edit: bynogame reklamı kalkmış sanırım. ilgili işveren ilgilenirse cv'mi bırakırım. 8 yıllık lol oyuncusu 5 yıllık düzenli twitch izleyicisiyim. çalıştırdığınız bu reklam yazarından daha iyi reklam metni yazabilirim.
  • transferler başladıysa weste gecmek için an kolluyorum boylece yukardaki pre arkadaş ile iyi vakit geçirebiliriz.

bugün itibariyle yeni sezona başlayacağım nikotinden daha beter oyun. 8. sene oluyor ve hala oynamak istiyorum. küfrediyorum siliyorum banlanmak için küfrediyorum ama geri dönüyorum.
  • iyi oynadığım zaman kaybettiğim kötü oynadığım zaman kazandığım kumar gibi bir oyun. bu yüzden de bırakamıyorum.
  • vaay arkadaş kimler ne kafalarla ne işlerde ne paralar kazanıyor. cümlesinin örneğini gördüğümüz başlık.
  • uzunca bir zaman oynadıktan sonraki görüşüm moba olarak dota 2'nin kıyısından geçemeyeceğini düşündüğüm oyun.

1. sebebi decision making'in etkisi dota kadar yok, refleksler çok daha ağır basıyor. iyi bir decision maker olmana rağmen zayıf reflekslere sahipsen plat'ın üstünü görebilmen bu oyunda imkansız gibi birşey. sana belli bir lead verse de bu durum, lol yapı olarak takımına çok bağlı olduğun bir oyun, tek başına oyunda yapabileceklerin sınırlı.

2. sebebi ise itemlerin yetersizliği. bir adc oynuyorsan kurduğun build tam olarak ad, crit, as, kalkan veren ad, crit veren as itemler gibi oluyor. şampiyonun işlevselliğinden ziyade gücünü arttırmaya yönelik itemlerle dolu oyun. dota itemler konusunda çok zengin. eul, rod, manta, bkb, mkb, abyssal, vise, dagger gibi itemler ile hem heronun var olan işlevsellik potansiyelini çok yukarılara çekebiliyorsun, hem de oynanış olarak nerdeyse oyuna limitsiz bir gameplay zenginliği katıyorsun.

3. sebebi de community ya. artık online oyunlarda evrenselleşmiş bir kural, bir yasa var. türk community'sinin bol olduğu her oyun boktan olmaya mahkumdur. community olara amerikalılar brezilyalılardan, avrupalılar rus ve türklerden, koreliler çinlilerden kalite olarak çok çeker, toksik oyuncu bolluğu bakımından. ama türkler cidden en kötüleri ya. geçim kaygısı gütmeksizin ürediğimiz için ortaya çıkan veletler sadece online oyunlarda değil, her yerde kaliteyi mahvediyor.
  • farklı mı olmak istiyorsun? lol rp satın al. standartların dışına çık, yepyeni görünümlere sahip ol!
  • hayatımızı siken bir bağımlılık.

westte gold bitirdim sezonu, mid ve sup mainim. aptal olmayan, oyun zekası yüksek arkadaşlar yeşillendirebilir. (akşamları ve hafta sonları oynuyorum.)
  • eu west'te sup oynamak isteyen yeşillendirebileceği oyundur.
  • tr'de s9 dia bitirmiş bir adc olarak, oyun seviyesi plat / dia olan, flame sevmeyen support aradığım oyun.
  • adc sup mid jung ne oynayan varsa yeşillendirsin beraber girelim.