şükela:  tümü | bugün
  • eski siktiğim.

edit: başlık başıma.
  • (bkz: nikasaur)
  • kendisine tapılır.
  • bronz ligde oynayan bir tane tanıyorum. gayet taş bir kız ayrıca.
  • bu aralar çok rastlıyorum bunlara. oyunda türk görüyorum, konuşuyoruz falan arkadaş ekliyorum oyundan. tabii oyunun çoğunluğu erkek olduğu için erkek olduğu hissiyatına kapılıp "bro", "oğlum" gibisinden lakaplar kullanıyorum kendilerine ve orada kız olduğunu söylüyor. enteresan tabii böylelerinin olması.
  • var bir tane arkadaşım.ya morgana alıyor ya caitlyn. farmda hepimizi ikiye katlıyor.başka hero ver. miniona ölür kanımca. ama bu iki heroda maşallahı var.esas garipsediğim bu iki hero ile 900 win nasıl yaptın arkadaş ? ben 2 el üst üste oynadım mı karşı takımda görmeye dayanamıyorum.
  • nerdeyse her gün skype'dan oynuyoruz bir tanesiyle, bir de fok balığı gibi konuşmasa... bir tane daha var skype'da ama çok küfür ediyor. yine en iyisi erkeklerle oynamak, sinirlenince küfür edebilmek için. tabi biz 10 kişi toplanıp oynuyoruz. o zaman zevkli oluyor.
  • (bkz: ciimciime)
  • twitch ve own3d'de bolca var bunlardan. genelde göğüs dekoltesine sahip olurlar. çoğunlukla bağyan support karakterleri oynarlar. erkek arkadaşları öğretmiştir çoğuna. onların yanında support oynaya oynaya alışmışlardır. favori karakterleri sona, lulu ve janna'dır.