şükela:  tümü | bugün
  • tr sunucusunda son zamanlarda artarak devam eden ve artık tepe noktasına ulaşmış olan küfür, hakaret ve oyun zevkinin içine eden olaylar silsilesinin tahammül edilemez noktaya gelmesidir. oyun oyunluktan çıktı, sövüşme mekanı haline geldi. daha pick ekranında yasaklama başlamadan adam sövmeye başlar mı amına koyim ya sen nasıl bi kişiliksin arkadaş. bakın adam oyun bilmez rakibi besler bunlar oyunun içinde olan şeyler ancak küfür ve oyunu sabote etme artık dönülemez bir noktaya varmasına rağmen riot firması para muslukları kesilmesin diye report sistemini adam akıllı çalıştırmaktan ziyade at sikine konan kelebek misali seyirlik izlemeyi seçmiştir ve bu durumum en büyük sebebi bu riot firmasıdır. şimdi ligin düşük diyenler olur diamondum ve bronz dahil her lig içinde bulundum. riot bunun sebebi sensin ve sen düzelteceksin noktaa
  • anladığım kadarıyla riot oyunu oynayan sayısı artsın da kalite önemli değil kafasında. kaç yıldır bu oyunu oynuyorum küfürün, hakaretin, trollemenin bu kadar fazla olduğu bir dönem hatırlamıyorum. bıraktım oynamayı da riota 15 yaş altındaki veletlerle mutluluklar dilerim.
  • adamlar tabi ki kazandığı parayı düşünecek kim kime ne demiş umurunda olur mu her türlü online oyunda durum böyle yapacak birşey yok.

internetin artık her eve girmesi de bu durumu körüklüyor, bizim silkroad, wow oynadığımız zamanlarda adsl öyle her evde yoktu, çoluk çocuk oynayamıyordu. şimdi online oyun oynama yaşı 7-8 e kadar düştü. ben ilk online oyunumu(silkroad) 17 yaşımda oynadım lan şaka mısın şimdi yazarken farkettim de aradaki farka bak aq yazık.

internet alemi zaten komple yeni küfürler öğrenmek, birbirini aşağılamak, hakaretler yağdırmak için kullanılıyor oyun oynarken durum neden farklı olsun ki? çok ta şaşırmamak lazım.
  • 8 aydır oynamayan birisi olarak katıldığım önermedir.
  • küfürden rahatsız olan bir ergenin küfürlü entry yazması olarak tanımlanabilecek ironik olay.
  • ' daha pick ekranında yasaklama başlamadan adam sövmeye başlar mı amına koyim ' şuradan sonrasını okuyan var mı acaba