şükela:  tümü | bugün
 • su anda 17 yaşında olan (6'7 sg) ve liseye giden amerikalı zenci kişi. nba scoutlarına gore gelmiş geçmiş en iyi lise oyuncusu. seneye nba draftına girecek ve sakatlık vb bir problem yaşamazsa 1. sıradan seçilecek. nbade neler yapabileceğini örneklemek için ... (bkz: michael jordan)
 • 1984 doğumlu muhteşem oyuncu. üstelik 30 aralık 1984... otoriteler onu şimdiden bryantla karşılaştırmakta.. ayrıca inanılmaz potansiyeline rağmen bencil olmayan yetenek.. bekliyoruz..
 • yetenekli ve cok genc, fakat nike ve adidas in teklifleri yuzunden biraz havalara girmis kisi.
 • kendi duvarindaki jordan, kobe ve iverson resimleri haricinde kendi resimlerini de asan, narsist oldugunu kabul eden cok yetenekli liselim. lisede oynadigi maclar pay per view olarak yayinlaniyor mac basina 8 dolardan. smac konusunda cok yetenekli ayrica. takma adlari arasinda dumbo ve aiplane var.
 • almak için son sırada olmanın kabul edilebileceği bir isim..yetenek olarak michael jordan'dan çok daha üstün olduğu söylenen tek basketbolcu..bekliyoruz..
 • lise ligi ortalamalarında sayıda birinci (yaklaşık 50 sayı ortalamayla), assistte ikinci ve ribauntta üçüncü insan. ya gelmiş geçmiş en büyük balon, ya da...
 • oyunu bir yana, yuzunu gormemis insanlar tarafindan balonlukla suclanan yetenekli basketbol oyuncusu. 84lu olmasi ve halen lisede okumasi nedeniyle hakkinda bu kadar gereksiz/sacma/bodoslama ele$tiriler yapilmasina anlam verememekteyim. oturun bir macini izleyin sonra yetenegi var gibi ama jordan olamaz deyin, nedir yani.

  sallama yorumlari bir kenara birakirsak:
  james denen arkadasin boyu, posu, atletizmi yerindedir. kobeyi lise yillarindan hatirlayanlar, james kadar medyatik olmaya ancak lise mezuniyeti yakinlarinda ulastigini hatirlayacaklardir. elbet ki bu, yeni 1 kb doguyor demek degildir, onemli nokta, elemanin dogru ellere dusmesidir. (bkz: phil jackson)(bkz: bobby knight)

  sadet olarak: cavs veya griz eline du$ecek olursa, parlamadan sonen 1 nova olarak hatirlarda yer edecektir bu genc. $imdiden bol $ans diliyoruz kendisine

  nar$istligi uzerine bir laf edecek olursak: 17 ya$indayken ray-ban ile basin aciklamasi yapip, sonraki gunlerde sirf reklam ugruna pop yildizi brandy hanim ile flort eden #8, akron, ohio'daki st. vincent-st. mary lisesinde ogrenim gormekte olan lebron'dan daha az ego-santrik degildir gordugunuz gibi.
 • ulusal televizyonlarda maçı yayınlanan tek liseli oyuncu.
 • adidas, nike, reebok gibi firmaların bünyelerine katmak için uğraş verdiği oyuncu ... lakin adidas pazarlama müdürünün "ben onu amerika'nın en zengin çocuklarından birisi yapmak istiyorum. nike firmasının tanrı'dan bile daha zengin olduğu bir gerçek. şayet nike onu almak isterse, alır. bu bu kadar basittir. ama biz de elimizden geleni yapacağız" şeklinde beyanatı bu rekabetin ne boyutta olduğunu gösteriyor ...
 • geçen gün gördüm, dizindeki bandda 'the chosen one' yazmakta. bu hamlesiyle gözümden düştü oldukça, fakat yine de umutluyum.