11871 entry daha
 • lebron'un büyüklüğüne laf yok da varsayımsal cümlelerle denver'ı ve şu an ligdeki konumunu küçümsemek (#163666503) basketbola saygısızlık gibi geliyor bana.
 • zaman lebraaamda herkese göre daha yavaş olsa da etkisini arttırarak hissettiriyor.

  ayaklar eskisi gibi olmayinca, steroidi azaltıp incelince böyle maç içinde döve döve yeniyorlar maalesef.

  gmcilik oynamayı bu kadar severken şu dangelo kolsuzunu nasıl takas ettirmedi çok enteresan.

  bu takım ile denver’i elemesi ancak jokic ya da jamal sakatlanırsa olabilir, davis ile ikili olarak jokic jamal ikilisine kafa tutabiliyorlar ama takımın geri kalanı gordon ve porter ile bas edemiyor.

  dünkü vücut dili de onun bunun farkında olduğunu gösteriyordu, evet inanılmaz bir kariyer inanılmaz bir yetenek inanılmaz bir profesyonel inanılmaz çalışkan ama zihniyet zayıf, şu durumda yüzünde kırılmayı görüyorsun, 4. çeyrekte maç yavaş yavaş giderken molada takım arkadaşlarını gazlayacagina ya da azarlayacağına boş boş oturuyordu maalesef.
 • gene bir lebron yalakası gelmiş lrebron aklamaya çalışıyor

  league pass maçlar var isteyen seyreder
  "jokic ezdi derken aynı takımlar 4 sene önce kimin ezdiğini de anlatacaksın, "
  anlatayım
  1. maç tony brothers, scott foster, courtney kirkland
  2. maç john goble, bill kenedy, josh tiven
  4. maç james capers jr., david guthrie, rodney mott
  5. maç tony brown, eric lewis, zach zarba

  "bu arkadaşın 35 lik howard karşısında ne yaptığını da"
  howard ve hakemler demek istiyor burada yalaka. howard'ın maçta 5 dakikadan fazla kalabilmesi hakemler olmasa mümkün değildi.

  "sonraki sene jokic in süpürülmesini de"
  o sene denver'ın ilk beşindeki isimler

  facundo campazzo (lig de değil, o zaman ligde olması tanrını varlığını bile kanıtlayabilir)
  auistin rivers (ligde değil)

  altıncı oyuncu
  will barton (lig de değil)

  bu kadro ile lebron ligin 40. maçında sakatlanır sezonu da kapatırdı (sakatlanmazdı ama sakat ayağına yatıp geri kalan maçlarda oynamayıp, aaron gordon, jamaal murray ve mpj yi takaslayıp bana davis i alın diye gider gm e ağlardı, lakers ta böyle olmamışmıydı ?)

  jokiç in tek maç aldığı seriye lebron takımını bile getiremezdi ,yukarıdaki senaryo tekrarlanırdı, çünkü üstüne o seride mpj de yoktu.

  yalakaların iki yüzlü olmayıp bunlarıda yazmalarını beklemek boş.

  lebron jokiç ile karşılaştırılamaz bile, her başı sıkıştığında kaçan, sezon zora girince garip bir şekilde sakatlanan, belki ilk sezonu hariç her sezon takım arkadaşları jokiç in takım arkadaşlarından çok daha iyi olan buna rağmen kaznıca o kaybedince takım arkadaşları sorumlu gösteren biri.

  jokiç ile oynamak bazı oyuncuları olduklarından çok daha iyi gösteriyor iyi yapıyor , lebron ile oynayan her oyuncunun performansı düşüyor.

  yalakalık zor zenaat gerçekleri çarpıtıp, bazı şeylerden hiç bahsetmeyip bunları kimsenin bilmeyeceğini umacaksın. yoksa yüzün tokat gibi cevapları alırsın.

  dün akşam ki maçta lakers 19 serbest atış kullandı denver 6.

  lakers'ın oyun planı dış atış üzerine kuruluydu, denver ise içeriden oynadı.

  basketbolda içeriden oynarsan daha çok faul alırsın, tabi karşındaki lakers değilse.

  bu sene lakers tarihi, bir serbest atış farkı yakaladı. lebron james ergenler arasında büyük bir isim ve yokluğu ratingleri etkiliyor, o yüzden silver elinden gelen tüm çabayı sergiliyor yıllardır. lakers'ı yarışta tutmak için.

  jokic lebron'un hiç bir zaman gelemediği bir seviyede oynuyor bu oyunu ve bunu ağlamadan takım arkadaşlarını şikayet etmeden takımını (ki lan adama bırak denver'ı abd ye yabancı) yüz üstü bırakıp terk etmeden yapıyor.
 • jeff benedict tarafından yazılan bir biyografisinin çevirisi, geçtiğimiz ay boyner yayınları etiketiyle yayımlandı.
 • çok yakın bir zamanda "sakatlığım vardı, ameliyat gündemde" diye ortalarda gezecek olan çakma goat.
 • haterları gerçekten çok komikler ve kafalarındaki dışına çıkmaları imkansız. bir tanesi "2016 lebron u da getirseniz iş yapmaz" diyor, haliyle ona cevap veriyorum ve öteki "varsayımsal konuşmalar yapma" diyor. yorumunu size bırakıyorum.*

  öteki kardeşim de gelmiş hakemleri bokluyor. aynı hakemler jokic ve arkadaşları geçen sene şampiyon olurken maç yönetmedi mi? ne oldu şimşek mi çaktı kafalarında ve onlara iş yapmaya karar verdiler? kafan mı güzel hocam senin?

  howard ın o sene yaptığı savunmayı belli ki tam olarak izlememişsin. resmen sahadan sildi jokic gibi bir devi, 2004 finallerinde ben wallace ın shaq arkasında durması gibi düşünebiliriz bunu.

  süpürüldükleri sene yazdığı adamların ortalamalarını da yazamamış, ligde olup olmamalarının anlamı nedir ayrı bir dava ama yardımcı olayım:

  facundo campazzo 3 maça çıkıp 10 sayı ortalama yakaladı, ki bir yan parça için güzel rakam. aaron gordon dan bir tık iyi bitirdi seriyi. will barton 16 küsur sayı ortalama ile michael porter jr dan bile iyi performans verdi. austin riversaz katkı yaptı diye kaçak güreşmişsin ama orada da sana 12 sayı ortalama kaydeden monte morris derim mesela. eee yine mi hakemler şimdi?

  jokic in tek maç aldığı seride porter sahadaydı ve 5 maçta 13 sayı ortalaması yakaladı, çaktırmayın. lebron da gümbür gümbür getirdi takımı ve eze eze şampiyon oldular.

  lebron ile oynayanların performansı düşüyormuş, bak bak yeni bişey öğrendik. adamın sayesinde 3 takımda şampiyon olan adamların isimlerini şu anda hatırlamıyoruz bile. hepsinin de bir katkısı oldu, buna emin olabilirsin.

  yalaka lafını da sana iade ediyorum bu arada. kaliteli bir tartışma istiyorsan, önce kendi kaliteni göster. bu kelimeler karakterini aşağı çeker aslan parçası. beceremeyeceksen de sen git velin gelsin.
 • he goan’t.
hesabın var mı? giriş yap