şükela:  tümü | bugün
  • beni bayadir favlamadigini farkettigim kisidir.

nerelerde acaba?
  • sözlük yönetimi bu pezevenge ait hesapları uçurmaktan yorulmuştur artık eminim. sikildikçe çoğalan bir yapısı var sanırım bu arkadaşın...

benim gibi birçok kişi bu gerizekalı arkadaştan muzdarip. bi ip tespiti yapılmalı ve orjinal hesabıyla birlikte uçurulmalı bu arkadaş...

gidiyor bi de çaylak haliyle hater olarak bellidiği kişilere vatan haini, akp'li bilmem ne gibi entry'ler giriyor... artık bu arkadaşın psikolojik halini de siz düşünün. sözlük yönetiminin de artık gerekeni yapmasını rica ediyorum.
  • lebron james hakkında kötü yorum yapanları favlayıp duran değişik bir ergen kardeşimizdir. bu değişik arkadaş çaylak hesaplarıyla başlık farketmezsizin her yazdığım şeyi favlayıp duruyor. yazar olamadığı için sesini böyle duyurmaya çalışıyor. uçurulduğu çaylak hesaplarını aşağıya sıraladım. adam pes etmiyor, baya işsiz, psikolojik desteğe ihtiyacı var. :)

(bkz: lebronun sigir haterlarini favlayan adam)
    (bkz: lebronun salak haterlarini favlayan adam)
    (bkz: lebronun x haterlarini favlayan adam)
    (bkz: lebronun 998 babali haterlarini favlayan)
    (bkz: lebronun 999 babali haterlarini favlayan)
    (bkz: lebronun 993 babali haterlarini favlayan)
  • ucurulmasi değil akıl hastanesine yatırılması gereken şahıs. yaşını çok merak ediyorum. 10 tane hesap açmıştır heralde. ilk hesaplarıyla bile beni de takip ediyordu. unutmuştum bunu. geri dönmüş. bir de her aklıma gelip baktığımda sayı değişiyor. önceden ibne haterlar falan yazıyordu.

bir sporcuyu o kadar seviyorsun ki ekside hiç usenmeyip onlarca hesap açıp, yuzlerce yazarın her entrysini istisnasız favliyorsun. bütün hayatını buna adaman lazım. bu trolluk de değil. ruh sağlığı bozuk bence.
  • küçükken topu lebronun bahçesine kaçmış.ondan sonra artık ne olduysa bu hale gelmiş.sen favladıkça ben seviniyorum geberene kadar favla lebron çocuğu.
  • bunun sanırım bir programı falan var. sırf bunun için kod mu yazmış napmissa entryi girildikten 30 saniye sonra favlamis oluyor. lan yoksa cidden bilgisayar başında 24 saat bekleyip sürekli sayfa mı yeniliyor?

1 dk geçti hala favlamadi.:((
  • küfür yemek için harcadığı emeği dünya için harcasa tarihe geçebilecek işsiz.
  • (ara: akıl fikir)
  • lebron james hakkında girdiğim entry onu eleştirme anlamında olmayıp yanlış bir tarafından anladığı süreden beri hiç yemeyip, içmeyip, uyumayıp entrylerimi favlayan çaylak troll.
  • ekşi goatı.
    hala favlıyor durdurulamıyor aynı lebron gibi.

hem lebronu hem kendisini övdüm artık beni favlamaz diye düşünüyorum.